DVI

Неділя, 25.02.2018, 05.38.28
Головна » 2017 » Червень » 30 » Qualcomm показала сканер відбитків пальців, який можна помістити під дисплей
11.00.35
Qualcomm показала сканер відбитків пальців, який можна помістити під дисплей
      Під час проведення виставки Mobile World Congress Shanghai 2017 компанія Qualcomm анонсувала ультразвуковий сканер відбитків пальців нового покоління.

Модель Qualcomm Fingerprint Sensor має низку нових можливостей. Зокрема, набір функцій включає сенсори для дисплея, скла і металу, визначення спрямованих жестів, розпізнавання відбитків пальців під водою. Крім того, це перший комерційно інтегроване ультразвукове рішення, яке також здатне визначати серцевий ритм і кровотік.

Сканер Qualcomm Fingerprint Sensor for Display здатний здійснювати сканування через OLED дисплей товщиною до 1200 мкм. Версії для скла та металу спрацьовують крізь товщину матеріалу в 800 і 650 (для алюмінію) мкм, відповідно. У порівнянні з сенсорами попереднього покоління показники для скла та металу покращені на 400 мкм. За запевненням виробника, це перші комерційно анонсовані рішення, здатні спрацьовувати крізь такі шари матеріалу.

Нові сенсори розроблені в якості інтегрувального рішення з власними мобільними платформами Qualcomm Snapdragon Mobile Platform, а також можуть використовуватися і зі сторонніми платформами. Сенсори Fingerprint Sensors for Glass і Fingerprint Sensors for Metal сумісні з нещодавно представленими процесорами Snapdragon 660 і 630. Всі три новинки будуть сумісні з майбутніми мобільними платформами компанії і сторонніх виробників.

Сенсори Fingerprint Sensors for Glass і Fingerprint Sensors for Metal стануть доступними виробникам кінцевих пристроїв вже в цьому місяці, а готові комерційні продукти з ними з'являться на ринку в першій половині 2018 року. Сенсор Qualcomm Fingerprint Sensor for Display стане доступним для виробників лише в четвертому кварталі 2017 року.

Компанії Vivo і Qualcomm продемонстрували можливості нових сенсорів Qualcomm Fingerprint Sensor for Display і Fingerprint Sensors for Metal, використовуючи модифіковану версію смартфона VIVO XPlay 6. При цьому наголошується, що сенсори спрацьовують навіть в тому випадку, коли апарат занурений в воду. Також Qualcomm має намір показати можливості сенсора Fingerprint Sensors for Glass за допомогою спеціально модифікованого пристрою, призначеного виключно для демонстраційних потреб.

Джерело: QualcommEngadget
Переглядів: 79 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: