DVI

Вівторок, 24.04.2018, 20.53.11
Головна » 2016 » Листопад » 18 » Qualcomm анонсувала флагманську SoC Snapdragon 835 з підтримкою швидкої зарядки Quick Charge 4.0
16.30.19
Qualcomm анонсувала флагманську SoC Snapdragon 835 з підтримкою швидкої зарядки Quick Charge 4.0

      Компанія Qualcomm сьогодні анонсувала свою наступну флагманську однокристальну систему для смартфонів. Вона називається Snapdragon 835. Правда, поки це скоріше «паперовий» анонс, так як відомо вкрай мало.

Платформа Snapdragon 835 повинна з'явитися в смартфонах на початку наступного року.
В асортименті виробника вона замінить актуальну модель Snapdragon 820/821.Snapdragon 835 буде вироблятися по нормам 10-нанометрового технологічного процесу і забезпечить приріст продуктивності і ефективності в порівнянні з попередниками. На жаль, яким саме буде цей приріст виробник поки не говорить. Нагадаємо, що Snapdragon 820 і 821 виробляються за нормами 14-нанометрового технологічного процесу.

qualcomm_quickcharge_logo_jpeg

Однією з головних відмінних рис SoC Snapdragon 835 стане підтримка технології швидкої зарядки Quick Charge 4.0. Нове покоління фірмової технології швидкої зарядки Qualcomm покликане ще сильніше прискорити процес зарядки, забезпечити сумісність з максимально широким переліком кабелів, зарядних пристроїв і аксесуарів і підвищити безпеку.

Як повідомляє Qualcomm, всього за 5 хвилин пристрій, що підтримує Quick Charge 4.0, зможе зарядитися настільки, що цього вистачить для 5 годин роботи. У порівнянні з попереднім поколінням технологи приріст швидкості і ефективності становить 20% і 30% відповідно.

На відміну від Quick Charge 3.0, нова версія Quick Charge 4.0 повністю сумісна з різними протоколами USB Type-C, в тому числі і з USB Power Delivery. Більш того, Qualcomm стверджує, що Quick Charge 4.0 також сумісний з новими специфікаціями Google, що регулюють використання Type-C для передачі енергії. Цими специфікаціями прописана необхідність точних вимірів значень напруги, струму і температури з метою запобігання пошкодження мобільних пристроїв і зарядних пристроїв. Крім того, в Quick Charge 4.0 передбачений захист від перезарядки. Як бачимо, Google може спати спокійно.

Коротше кажучи, все це означає, що майбутні смартфони будуть заряджатися швидше, зможуть працювати з більш широким переліком зарядних пристроїв, в яких використовуються кабелі USB Type-C, і, що головне, сам процес зарядки буде безпечним. Тобто, вкрай малоймовірно, що зарядний пристрій або кабель коли-небудь спалахне яскравим полум'ям стануть причиною пожежі або завдадуть пошкодження майна. Само собою, найближчим часом ми ще не раз почуємо про платформу Snapdragon 835.

Джерело: The Verge

Переглядів: 144 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: