DVI

Четвер, 22.02.2018, 02.56.38
Головна » 2017 » Серпень » 8 » Прототипи смартфона Red Hydrogen One вартістю $ 1200.
09.00.59
Прототипи смартфона Red Hydrogen One вартістю $ 1200.
      Близько місяця тому компанія Red анонсувала випуск досить оригінального смартфона Hydrogen One з 5,7-дюймовим «голографічним дисплеєм» і цінником від $ 1195. А тепер прототип цього пристрою (в трьох версіях) засвітився на відео.

Відразу слід зазначити, що відображений на відео прототип Hydrogen One не є функціональним. Фактично, можна лише оцінити зовнішній вигляд смартфона. В одному з фрагментів ролика в кадрі з'являється другий прототип. Це обіцяний голографічний дисплей, встановлений в сторонньому корпусі. Автор ролика виконує маніпуляції зі смартфоном, але ця ділянка відео розмита. Таким чином, оцінити головну фішку смартфона Hydrogen One - голографічний дисплей - не вдасться. Хоча сам автор відео заявляє, що він вражений побаченим. Нагадаємо, компанія Red запевняла, що дисплей завдяки використанню нанотехнології дозволяє «плавно перемикатися між традиційним 2D-контентом, голографічним багатозонним контентом, 3D-контентом і інтерактивними іграми». У ролику також був показаний третій прототип, на який встановлений додатковий модуль камери.

Смартфон RED Hydrogen One надійде в продаж на початку 2018 року. Він вже доступний для попереднього замовлення за ціною $ 1195
за базову версію в алюмінієвому корпусі, а за версію в титановому корпусі доведеться заплатити вже $ 1595.

Джерело: gsmarena
Переглядів: 252 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: