DVI

Середовище, 19.06.2019, 05.53.33
Головна » 2013 » Січень » 11 » Project Shield - нова портативна консоль від Nvidia
12.32.22
Project Shield - нова портативна консоль від Nvidia
               Компанія NVIDIA зробила дуже неочікуваний анонс. Новий портативний ігровий пристрій під назвою Project SHIELD, що буде здатен програвати ігри створені для PC. Оснащений п'яти дюймовим екраном із розширенням 720р та сучасним процесором Tegra 4 із 72 ядрами, цей пристрій працюватиме на операційній системі Android.

Загалом цей цікавий пристрій нагадує контролер консолі із вбудованими екраном. Ігри можна буде відтворювати на власному дисплеї консолі, або транслювати картинку на екран HD телевізора.

Схоже що купівля цього чуда влетить в копієчку. Враховуючи застосовані технології платити доведеться як за останню модель I-Pad. Проте слід відмітити що жоден із пристроїв конкурентів (3DS, Vita, iOS та консолі базовані на Android) не здатні відтворювати ігри з комп'ютера. Це гратиме не останню роль для деяких ґеймерів.

NVIDIA застосувала свою запатентовану систему VDI (віддалене керування робочим столом) та спеціальну технологію хмаринкових обчислень (NVIDIA VGX Technology) що дозволить обмін інформацією між РС самою консоллю та HD-телевізором. Компанії вдалося досягнути суттєвих успіхів у швидкості рендеру і обміну відео та мінімізувати затримку. NVIDIA заявила, що Project SHIELD матиме вбудовану акустичну систему, а батарея забезпечить 5-10 годин ґеймплею без підзарядки.

Випуск нової консолі планується у другому кварталі цього року, ціна на разі не оголошена.
Переглядів: 287 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: