DVI

Середовище, 19.06.2019, 05.49.38
Головна » 2013 » Січень » 29 » Прогулянки на свіжому повітрі допомагають розвивати мозок
17.06.46
Прогулянки на свіжому повітрі допомагають розвивати мозок
Прогулянки на свіжому повітрі допомагають розвивати мозок

                 Не так давно американські (а не британські, так-так) вчені представили результати одного цікавого дослідження. Мета цього дослідження - встановити вплив прогулянок на свіжому повітрі на розумові здібності окремо взятої людини. Як виявилося, такі прогулянки позитивно впливають на розумові здібності.


 При цьому бажано на час прогулянки забути про існування гаджетів. В самому дослідженні, проведеному університетом штату Юта, брало участь 54 людини, дорослих американці. Вік - від 28 років. 

Ці люди погодилися на умова експерименту: щоденна прогулянка протягом декількох годин в парковій зоні, без гаджетів. Перед тим, як розпочати експеримент, учені вимірювали розумові здібності людей за власною методикою. У середньому, вийшло 4,14 бала. Після того, як людина повертався з прогулянки, середній бал виходив вже 6,08.

 Загалом-то, це дослідження ще раз підтверджує правильність рад медиків - побільше гуляти на свіжому повітрі. Справа в тому, що гуляючи, мозок людини відволікається від звичної рутини, звичних завдань, і відволікається на безліч зовнішніх подразників. Все це допомагає мозку активізувати практично всі свої відділи, що, ясна річ, позитивно впливає і на інтелект. 

Група дослідників, авторів зазначеного вище проекту, стверджує, що гуляти потрібно не менше, ніж три рази на тиждень по 40 хвилин кожна. Але найкраще - гуляти щодня, і подовше. Це допомагає і звичайному, фізичній, здоров'ю , і здоров'ю розумовому.

Переглядів: 705 | Додав: dvi | Теги: здоров'ю | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: