DVI

Субота, 21.04.2018, 12.50.18
Головна » 2016 » Вересень » 6 » Програма заміни Galaxy Note 7 може обійтися Samsung в $ 1 млрд
12.00.48
Програма заміни Galaxy Note 7 може обійтися Samsung в $ 1 млрд

      Як відомо, минулої п'ятниці Samsung офіційно оголосила про своє рішення відкликати всі смартфони Galaxy Note7 через ризик загоряння акумулятора. Ця проблема вже «з'їла» $ 7 млрд ринкової капіталізації південнокорейського гіганта і обійдеться компанії ще в додаткові $ 1 млрд витрат. Саме в стільки аналітики Bloomberg оцінили витрати Samsung на спеціальну програму по заміні смартфонів Galaxy Note7. Відзначимо, що виробник оцінює відсоток браку в «24 пристрої на мільйон», але при цьому готовий замінити кожен з 2,5 млн примірників Galaxy Note7, реалізованих за ті два тижні, які пристрій знаходився в продажу.

Втім, якщо врахувати, що сума потенційних витрат на заміну смартфонів Galaxy Note7 становить менше 5% прогнозованого чистого прибутку південнокорейського гіганта за 2016 рік ($ 20,6 млрд), то сама проблема з фінансової точки зору виглядає не такою вже й серйозною. Велику частину витрат понесе підрозділ Samsung SDI, що спеціалізується на випуску акумуляторних батарей, яке поставило Samsung Electronics більше 70% батарей для Galaxy Note7. Зараз поставки зупинені.

Відзначимо, що кампанія відкликання повністю позбавила Galaxy Note7 безсумнівного конкурентної переваги (за часом) над новими смартфонами Apple iPhone, які нам покажуть вже післязавтра. Нерозумно заперечувати, що ця проблема жодним чином не позначиться на майбутніх продажах Galaxy Note7.

Аналітик IDC Брайан Ма вважає, що в цьому кварталі Samsung покаже рекордні продажі, але щоб зберегти цей імпульс в довгостроковій перспективі компанії - потрібно швидко виправляти ситуацію.

Джерело: Bloomberg
Переглядів: 111 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: