DVI

Четвер, 26.04.2018, 04.36.20
Головна » 2016 » Вересень » 9 » Продаж 10-мільйонного мікрокомп'ютера Raspberry Pi відзначена випуском набору Raspberry Pi Starter Kit
15.00.59
Продаж 10-мільйонного мікрокомп'ютера Raspberry Pi відзначена випуском набору Raspberry Pi Starter Kit

      Компанія Raspberry Pi Foundation за 4,5 року перебування на ринку мікрокомп'ютерів випустила вже кілька моделей таких пристроїв. За цей час вона реалізувала понад 10 млн комп'ютерів по всьому світу. Попередній рубіж в 5 млн відвантажених пристроїв був подоланий в лютому 2015 року.

На честь досягнення настільки круглої позначки в продажах компанія Raspberry Pi Foundation випустила новий комплект Raspberry Pi Starter Kit. Він включає комп'ютер Raspberry Pi 3, карту пам'яті SD ємністю 8 ГБ з попередньо встановленою операційною системою NOOBS, офіційний корпус Kinneir Dufort, блок живлення на 2,5 А, кабель HDMI довжиною 1 метр, клавіатура, мишка і книга Adventures in Raspberry Pi Foundation Edition. Ціна такого комплекту встановлена ​​на рівні £ 99.

Поки що набір Raspberry Pi Starter Kit можна купити лише в Великобританії. Але протягом кількох тижнів він надійде в продаж і в інших країнах.

Джерело: Engadget
Переглядів: 135 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: