DVI

Понеділок, 19.03.2018, 08.44.34
Головна » 2016 » Грудень » 14 » Процесор AMD Ryzen (Zen) обходить Intel Core i7-6900K в тестах HandBrake і Blender при меншому рівні енергоспоживання
11.59.38
Процесор AMD Ryzen (Zen) обходить Intel Core i7-6900K в тестах HandBrake і Blender при меншому рівні енергоспоживання
      Як і було заплановано, в ніч з 13 на 14 грудня компанія AMD провела захід New Horizon, частиною якого, серед іншого, стала демонстрація можливостей майбутніх продуктів компанії, в тому числі і першого процесора AMD Ryzen, побудованого на новій архітектурі Zen. Захід New Horizon ознаменувало чергову фазу анонса процесорів AMD Ryzen, які повинні вийти на ринок вже в першому кварталі 2017 року. Сам анонс паперовим не назвеш, адже розповіли чимало, та й процесор AMD Ryzen показали, хоча і інженерний зразок.

В ході презентації президент і виконавчий директор компанії AMD Ліза Су висловила надію на вдалий для компанії 2017 рік. Крім конкурентоспроможних настільних процесорів Ryzen нас чекають високопродуктивний графічний процесор Vega, професійні прискорювачі для глибокого машинного навчання Radeon Instinct і багатоядерні серверні процесори Naples на архітектурі Zen.

Ми вже знаємо, що наступне покоління настільних процесорів AMD Summit Ridge на архітектурі Zen будуть продаватися під брендом Ryzen. Також нам відомо, що вони отримають до 8 фізичних ядер з підтримкою багатопоточності і працюватимуть з базовою частотою від 3,4 ГГц. Який буде підвищена частота, дізнаємося скоро, імовірно на виставці CES 2017. Конфігурація флагманського восьмиядерної моделі включає сумарно 20 МБ кеш-пам'яті (4 МБ кеш-пам'яті другого рівня і 16 МБ третього рівня). А значення показника TDP нового процесора не перевищить 95 Вт, що є вельми вражаючим результатом, враховуючи його характеристики. Але все це нам було відомо вже давно завдяки витокам, а зараз ці дані лише отримали офіційне підтвердження.

Безумовно, найцікавішою частиною заходу стала демонстрація можливостей інженерного зразка восьмиядерного процесора AMD Ryzen, що працює на частоті 3,4 ГГц, з процесором Intel Core i7-6900K, що працює на частоті 3,2-3,7 ГГц.


Джерело: Techpowerup
Переглядів: 161 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: