DVI

Понеділок, 17.06.2019, 01.45.58
Головна » 2013 » Січень » 24 » Про що не варто жартувати з дівчиною?
13.00.16
Про що не варто жартувати з дівчиною?
Про що не варто жартувати з дівчиною?

                 Правду кажуть, що дівчата люблять молодих (і не дуже) людей з гарним почуттям гумору. В кінці-кінців, кому хочеться провести кілька годин у компанії людини, яка може тільки розумно говорити, але не вміє жартувати? Навіть, якщо ця людина дуже добра, він сподобається дівчині тільки з малим ступенем імовірності. Але є моменти, коли жартувати не варто. Причому це не якісь мої висновки, а поради психологів, які не одну собаку з'їли на відносинах чоловіків і жінок. 


1. Секс

 Так, до сексу жартуєте, скільки завгодно. Після - теж можна. Але під час сексу жартувати не варто, інакше все це загрожує ситуацією, коли ви будете жартувати вже не під час, а замість сексу. Справа в тому, що сприйнятливість до гумору дівчат і жінок в ці самі моменти змінюється. І те, над чим дівчина сміялася в звичайний час, зараз їй може здатися образливим або дурним. Та й взагалі - що це за манера - влаштовувати цирк в ліжку? Краще не потрібно. 

2. Проблеми дівчини

Над своїми проблемами теж варто жартувати, іноді це навіть корисно. Але якщо дівчина зі сльозами на очах розповідає про свою проблему (нехай це навіть буде зламана помада), не потрібно жартувати. Адже суть проблеми - у ставленні до неї дівчата, а не вашому ставленні. Якщо їй здається вселенської бідою втрата туші, то не жартуєте над тим, що туші в світі ще багато. Це може призвести до скандалу, з великою кількістю фраз з її боку типу "ти мене не любиш", "ось говорила мені мама ..." та інше.

3. Зовнішність дівчини

У неї відстовбурчені вуха? Завеликий ніс? Ви можете все це усвідомлювати, але ні в якому разі не кажіть самій дівчині, і вже тим більше, не жартуйте на цю тему. Найкраще відгукуватися про зовнішність дівчини позитивно, це подобається практично всім. Дівчата витрачають дуже багато зусиль для того, щоб добре виглядати (навіть, якщо вони виглядають і так відмінно). Так що не потрібно жартувати над зовнішністю дівчини, а також над засобами підтримання зовнішності в пристойному стані.

4. Її колишні  

Чомусь велика частина дівчат починає захищати своїх колишніх молодих людей, якщо на них котить бочку нинішній молодий чоловік. І це, як стверджують психологи, не є наслідком того. що дівчина досі любить свого екс-МЧ. Просто так виходить, причому сама дівчина теж може бути здивована своєю реакцією. Але не варто лаяти її колишнього МЧ, навіть, якщо він вам ну дуже не симпатичний.

5. Вагітність

Зрозуміло, що вагітність ця не ваша (ги-ги), а самої дівчини. Повірте, їм і так складно доводиться, і ви повинні це розуміти. Психіка дівчини сильно змінюється під час вагітності, так що враховуйте ці зміни. Навіть те, над чим ви разом сміялися раніше, може тепер для дівчини виявитися дуже образливим. І само собою, жарти над самою вагітністю - табу. Є винятки, так, але жартувати з вагітною дівчиною над її вагітністю - смерті подібно. Будете потім тиждень загладжувати свою провину.

6. Дівчина і техніка

Незважаючи на те, що багато дівчат дійсно ніяк не розбираються в техніці (тут варто згадати анекдот про те, як блондинка вибирала фотоапарат - "так, так - мені Червоненький"), деякі дівчата вельми набили руку в "спілкуванні" з технологією. І ваша жарт про те, що ваша дівчина - лише прокладка між стільцем і комп'ютером (в той час як ви самі нічого, крім "Танчики" і не знаєте), може бути дуже образливою.

Ось такі от заборони на гумор. Як вважаєте, актуально все вищесказане в відношенні ваших дівчат? Дівчата, а що ви скажете з цього приводу?

Переглядів: 433 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: