DVI

Четвер, 26.04.2018, 03.14.34
Головна » 2017 » Червень » 22 » Приватний браузер Firefox Focus вийшов для платформи Android
09.00.25
Приватний браузер Firefox Focus вийшов для платформи Android
      Компанія Mozilla випустила Android-версію свого браузера Firefox Focus, який забезпечує високий рівень приватності та безпеки серфінгу.

Браузер Firefox Focus для Android позбавлений відволікаючих візуальних елементів. Зате він здатний видаляти відомості про інтрнет-сесії користувача всього одним кліком. Також браузер блокує рекламу і дозволяє здійснювати серфінг без відстеження поведінки користувача рекламними системами. Це не тільки дозволяє підвищити приватність серфінгу, але також сприяє прискоренню завантаження сторінок і зниження споживання трафіку, що багато коштує для мобільних пристроїв. Великий перелік відомий веб-трекерів автоматично блокується без необхідності будь-яких налаштувань. У версії Firefox Focus для Android реалізовані і нові функції:
  • Лічильник рекламних трекерів - для цікавих передбачений лічильник кількості реклами, заблокованої на кожному сайті за допомогою додатка;
  • Відключення блокувальника трекерів - для тих сайтів, які відображаються некоректно, доступна можливість відключення блокувальника для усунення проблеми перегляду;
  • Нагадування - коли Firefox Focus працює у фоновому режимі, він буде виводити нагадування про можливість видалення історії серфінгу.

Браузер Firefox Focus для Android доступний для безкоштовного завантаження в магазині додатків Play Store.

Джерело: mozilla
Переглядів: 115 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: