DVI

П'ятниця, 27.04.2018, 01.34.58
Головна » 2016 » Грудень » 20 » «ПриватБанк» заморозив залишки на рахунках корпоративних клієнтів на невизначений термін
16.01.50
«ПриватБанк» заморозив залишки на рахунках корпоративних клієнтів на невизначений термін
      Сьогодні - 20 грудня - корпоративні клієнти «ПриватБанку» виявили в «Приват24 для бізнесу» повідомлення про те, що залишки на їх рахунках заморожені. У ньому говориться, що всі видаткові операції будуть здійснюватися тільки з використанням коштів, що надійшли на рахунок після ранку 19 грудня. У банку підкреслюють, що це тимчасовий захід, однак точних термінів зняття цих обмежень не повідомляють.

Зміни стосуються всіх корпоративних клієнтів «ПриватБанку», в тому числі ФОП і юридичних осіб. Залишок на рахунку станом на ранок 19 грудня заморожується на невизначений термін в якості «незнижуваного залишку». Кошти, що надійшли на рахунок після цього, можуть бути використані для видаткових операцій за допомогою карти. Іншими словами, якщо залишок на рахунку станом на ранок 19 грудня становив умовно 100 тис. грн, і вдень 19 грудня надійшли кошти в сумі 1 тис. грн, то 20 грудня клієнт зможе витратити тільки 1 тис. грн з наявних на рахунку 101 тис . грн. Що стосується зарахувань на рахунок, то ці операції будуть проводитися в штатному режимі.

Про те, коли обмеження будуть зняті і в якому режимі банк продовжить обслуговування корпоративних клієнтів, стане відомо вже після того, як на посаду вступить новий керівник «ПриватБанку» Олександр Шлапак.

Це обмеження стосується тільки юридичних осіб і, теоретично, не повинно торкнутися клієнтів фізичних осіб. Але сувора життєва реальність вносить свої корективи. У соціальній мережі Facebook почали з'являтися повідомлення від користувачів, в яких стверджується, що деякі торговельні точки перестали приймати до оплати банківські карти за розпорядженням керівництва.

 

Також додамо, 20 число - це крайній термін оплати бюджетних платежів за попередній місяць. Таким чином, юридичні особи, які є клієнтами «ПриватБанку» і не встигли здійснити обов'язкові платежі минулого тижня, тепер автоматично зіткнуться з труднощами.

Джерело: AIN, Facebook

Переглядів: 175 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: