DVI

Понеділок, 19.02.2018, 11.58.24
Головна » 2016 » Серпень » 9 » Президент мобільного підрозділу Samsung натякнув, що плоских екранів в майбутніх смартфонах Galaxy S більше не буде
08.26.44
Президент мобільного підрозділу Samsung натякнув, що плоских екранів в майбутніх смартфонах Galaxy S більше не буде

      Судячи з усього, поточна лінійка флагманських смартфонів Galaxy S7, якій компанія Samsung зобов'язана рекордними фінансовими результатами, стане останньою, коли покупцеві представлялася можливість вибору між звичайною версією з плоским екраном Galaxy S7 і версією S7 edge з загнутим дисплеєм. Такий висновок можна зробити з недавнього заяви президента мобільного підрозділу компанії Samsung Дон-джин Коха.

«Компанія Samsung вважала за доцільне зробити загнутий екран відмінною рисою лінійки смартфонів Galaxy S, якщо їй вдасться запропонувати користувачам унікальний досвід роботи за допомогою відповідних функцій і ПО» - цитує джерело слова Коха з недавнього інтерв'ю ЗМІ. Іншими словами, щоб відмовитися від плоских екранів на користь вигнутих, принаймні для флагманських мобільних пристроїв, Samsung повинна бути впевнена в практичній корисності останніх.

Якщо спиратися на той факт, що модель Galaxy S7 edge виявилася навіть успішніше звичайної Galaxy S7, то відповідь очевидна. Цілком можливо, що Note7 є ​​свого роду експериментом, і вже в наступному році нас чекає єдина модель Galaxy S8 із зігнутим екраном.

Джерело: gsmarena
Переглядів: 119 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: