DVI

Субота, 18.08.2018, 12.57.00
Головна » 2018 » Липень » 22 » Представлено захисне скло Gorilla Glass 6, яке дасть смартфону 15 «життів» (в теорії)
09.01.19
Представлено захисне скло Gorilla Glass 6, яке дасть смартфону 15 «життів» (в теорії)
      Компанія Corning сьогодні представила нове покоління свого скла Gorilla Glass, призначеного для забезпечення додаткового захисту екрану мобільних пристроїв від пошкоджень при випадкових падіннях. Нове скло Gorilla Glass 6, що логічно, ще міцніше попереднього покоління і може використовуватися для покриття як лицьових, так і тильних панелей смартфонів.

Не конкретизуючи, виробник говорить про використання «абсолютно нового матеріалу», який здатний витримати кілька падінь на тверду поверхню без жодних ушкоджень.

Проведені Corning лабораторні тести показують, що в середньому Gorilla Glass 6 витримує 15 падінь з висоти 1 м на тверді поверхні, що в два рази перевершує можливості Gorilla Glass 5. Зрозуміло, що це теоретична статистика і при падіннях має значення тип поверхні, на яку падає смартфон, кут нахилу, наявність нерівностей і ще безліч факторів. Так що все дуже відносно. До речі кажучи, стійкість до виникнення подряпин у нового Gorilla Glass 6 знаходиться на рівні попереднього покоління.

Посилаючись на дослідження Toluna, виробник відзначає, що в середньому люди протягом року кидають смартфони сім разів, причому більше 50% падінь відбувається з висоти не більше метра.

Також Corning зазначає, що захисні скла сімейства Gorilla вже використовуються більш ніж на 6 млрд пристроїв від більш ніж 45 відомих брендів.

Новий матеріал уже доступний для замовлення. Поява на ринку пристроїв з екранами, захищеними склом Corning Gorilla Glass 6, очікується в цьому році.

Джерело: Corning
Переглядів: 15 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: