DVI

Вівторок, 24.04.2018, 02.03.50
Головна » 2016 » Вересень » 1 » Представлені крихітні дрони Parrot Swing і Mambo
15.00.55
Представлені крихітні дрони Parrot Swing і Mambo

      Лінійка крихітних дронів Parrot поповнилася двома новими моделями: Parrot Swing і Parrot Mambo.


Більш цікавою з двох новинок, поза всякими сумнівами, є модель Parrot Swing, дизайн якої витриманий в стилі культового винищувача X-wing з всесвіту «Зоряних воєн». По суті, Parrot Swing - це гібрид Мультикоптер і БПЛА з функцією вертикального зльоту і посадки. Піднявшись в небо, літальний апарат може легко перейти на більш швидкісний і маневрений режим горизонтального польоту, в якому максимальна швидкість може досягати 30 км.

На перший погляд може здатися, що модель Parrot Mambo нічим не примітний квадрокоптер, але насправді у неї є своя родзинка - система кріплення модулів. Вона дозволяє розширити функціональність дрона за допомогою різних модулів. У комплект поставки Parrot Mambo входять модулі від Cannon і Grabber. Перший являє собою мініатюрну гармату, що стріляє пластиковими кульками, а другий - маніпулятор, що дозволяє піднімати легкі предмети. Про можливі сценарії застосування даних модулів дозволяє дізнатися офіційне відео. Окремо можна буде купити ще один модуль - світлодіодний прожектор вартістю $ 15. Можна з великою часткою впевненості стверджувати, що в майбутньому модулів для Parrot Mambo буде більше.

Обидві новинки управляються за допомогою підключеного до них смартфона, на якому встановлено програму Parrot FreeFlight Mini, або за допомогою контролера Parrot Flypad з фізичними кнопками управління і збільшеним радіусом бездротового підключення, що продається окремо за ціною $ 40.

Що стосується автономності, зараз це слабка сторона всіх подібних апаратів і новинки Parrot - не виняток. Обидві можуть перебувати в повітрі приблизно 8 хвилин, після чого їх потрібно заряджати 30 хвилин.

Що стосується цін, то вони досить гуманні. Вартість Parrot Swing в наборі з контролером Flypad Parrot Flypadcontroller становить $ 140, тоді як за Mambo просять $ 120. Продажі обох почнуться у вересні.

Джерело: The Verge
Переглядів: 153 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: