DVI

Неділя, 21.10.2018, 00.11.58
Головна » 2018 » Жовтень » 3 » Пранкерfv вдалося опублікувати статтю про міжгалактичних паразитів з «Ріка і Морті» в кількох наукових журналах
14.00.48
Пранкерfv вдалося опублікувати статтю про міжгалактичних паразитів з «Ріка і Морті» в кількох наукових журналах
      Деякі наукові журнали, незважаючи на заяви про рецензування статей і уявну серйозність, готові опублікувати будь-яку ахінею наукову статтю за гроші автора - зазвичай такі журнали за їх методи роботи називають «хижацькими». Щоб викривати такі журнали, вчені часто пишуть відверто абсурдні статті - і успішно їх публікують.

На цей раз Фарук Алі Хан, який працює у фармацевтичній галузі дослідник, написав статтю під назвою «Нові інструменти боротьби з міжгалактичними паразитами і їх передачею в зігерянскій симуляції» і розіслав її в ряд наукових журналів.

Відзначимо, що міжгалактичні паразити і зігеріонцi - відсилання до епізодів відомого американського анімаційного серіалу «Рік і Морті», а Sanchez Institute of Biomedical Sciences for Doopidoo Research, в якому нібито працюють всі автори статті - це інститут з серіалу, створений головним героєм Ріком Санчесом. Цікаво, що серед авторів роботи вказана Бет Сміт, дочка Ріка.

Метод боротьби з паразитами, який пропонують вигаданими дослідниками, називається MORTY (Magnetic Oddities Radiation TherapY), а в кінці статті вони дякують за допомогу Ріку Санчесу і правителю Плутона Короля Плутіно. Крім того, в першому абзаці статті згадується популяція Ваканди, вигаданої африканської країни з коміксів і фільму про Чорну Пантеру.

В результаті, статтю опублікували ARC Journal of Pharmaceutical Sciences, IOSR Journal of Pharmacy and Biological Sciences і Clinical Biotechnology and Microbiology (останній роботу згодом видалив). Автор статті зазначає, що один з журналів «був так упевнений в якості публікації», що навіть розмістив посилання на неї в своєму Twitter.

На думку співавтора «наукової роботи» Суканта Хурна, експеримент повинен «відкрити обивателям очі» на те, якими низькими можуть бути стандарти хижацьких журналів.

Джерело: N+1
Переглядів: 15 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: