DVI

Понеділок, 19.11.2018, 04.48.22
Головна » 2017 » Листопад » 13 » Працівники Ford на заводах будуть використовувати екзоскелети
08.21.27
Працівники Ford на заводах будуть використовувати екзоскелети

      Компанія Ford інвестувала кошти в створення нового екзоскелета EksoVest, який забезпечує підтримку верхньої частини тіла працівників завода, щоб полегшити навантаження при підйомі важких предметів і виконанні службових завдань.

Деякі співробітники Ford виконують такі завдання до 4600 разів на день і до мільйона разів на рік, зазначив автовиробник. Екзоскелет EksoVest розроблений компанією Ekso Bionics при співробітництві з Ford. Він не вимагає живлення і забезпечує підтримку при піднятті вантажів масою від 2,3 до 6,8 кг. При цьому зменшується навантаження на верхню частину тулуба, а відповідно - знижується втома. Така допомога може запобігти нещасним випадкам на робочому місці через втому м'язів. EksoVest може використовуватися працівниками, які мають зріст від 152 см до 193 см. Він призначений для людей, задіяних на заводах, будівельних майданчиках, в розподільних центрах і ін.

Головний технічний директор Ekso Bionics Русс Ангольд заявив, що спільна робота з Ford дозволила компанії протестувати і доопрацювати ранні прототипи EksoVest на підставі безпосередніх відгуків працівників виробничої лінії.

В даний час Ford тестує EksoVest на двох заводах США і планує надалі розширити програму на європейські та американські фабрики.

Джерело: Engadget
Переглядів: 139 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: