DVI

Вівторок, 20.03.2018, 00.08.50
Головна » 2016 » Вересень » 11 » Пожежні Нью-Йорка почнуть використовувати дрони для розвідки
10.00.26
Пожежні Нью-Йорка почнуть використовувати дрони для розвідки

      Як повідомляє The New York Times, пожежнbrb Нью-Йорка приступили до тестування невеликих дронів-пожежників, які оснащуються камерами і тепловізорами.

Задумка, сама по собі, хороша: машина вартістю $ 85 тис. зможе транслювати в режимі реального часу те, що записує камера, дозволяючи співробітникам пожежної охорони реагувати на надзвичайні ситуації набагато швидше і ефективніше. Зазвичай першими на місце пожежі виїжджає спеціальний розвідувальний загін з телевізійними і звичайними камерами, який дає первісну оцінку ситуації, на підставі якої і приймаються рішення і здійснюються дії, спрямовані на усунення загрози. Застосування дронів для цих цілей, як очікується, не тільки підвищить ефективність роботи пожежної служби в цілому, але і виведе безпеку самих пожежних на новий рівень.

Як повідомляється, глава оперативного штабу Пожежного департаменту Нью-Йорка (NYFD) Тімоті Е. Херлокер зрозумів, наскільки корисною дана технологія може бути для пожежних після інциденту з вибухом газу в 2014 році, порівнявши знімки, зроблені тактичною групою з землі, з фотографії, знятими з висоти пташиного польоту за допомогою аматорського дрона з камерою. Само собою, на останніх були важливі деталі, які неможливо побачити з землі.

Як відомо, управління дроном вимагає відповідних навичок, особливо в разі пожежних. Маневрування між будівлями - задача не з простих. Але замість того, щоб навчити одного з пожежників на професійного пілота, в NYFD надійшли простіше, обмеживши пересування дрона, посадивши його на спеціальний трос.

«Це, поза всяким сумнівом, самий нудний дрон з усіх, що ви бачили в своєму житті, - сказав жартома Тімоті Е. Херлокер. - Все, Що він може - це піднятися вгору і перебувати там скільки буде потрібно».

До слова, влада міста Бойсе в Айдахо просунулися в цьому напрямку набагато далі. У минулому році вони почали тестувати безпілотні вертольоти, здатні самостійно гасити лісові пожежі, скидаючи на осередки займання величезна кількість води.

Херлокер і його команда планують почати використовувати дрона в найближчі тижні. Відомство не отримає ніяких привілеїв у порівнянні з іншими і буде запитувати дозвіл FAA при кожному вильоті дрона. Зараз процес займає близько 15 хвилин, хоча в майбутньому регулятор обіцяє прискорити процедуру, «особливо в ситуаціях, коли небезпеку наражається життя людей».

Джерело: The New York Times і Engadget
Переглядів: 143 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: