DVI

Понеділок, 10.12.2018, 10.33.26
Головна » 2018 » Листопад » 29 » Поставки дискретних відеокарт за останній квартал скоротилися більш ніж на 19%
12.00.00
Поставки дискретних відеокарт за останній квартал скоротилися більш ніж на 19%
      Аналітична компанія Jon Peddie Research (JPR) підготувала новий звіт, що розповідає про стан справ на ринку графічних ядер в першому кварталі.

Фахівці аналітичної компанії Jon Peddie Research (JPR) закінчили обробку даних, що характеризують ринок графічних процесорів (GPU) в третьому кварталі 2018 року, і опублікували відповідний звіт. Для початку зазначимо, що статистика JPR включає як дискретні, так і інтегровані GPU.

Отже, якщо вірити підрахункам JPR, зазначений ринок в порівнянні з попереднім кварталом виріс на 10,64%. Наростити продажі змогли всі учасники ринку: AMD - на 6,51%, NVIDIA- на 4,32%, Intel - і зовсім на 13,11%.

Що стосується розподілу часток, в порівнянні з попереднім кварталом мало що змінилося: частка AMD зменшилася на 0,6%, NVIDIA втратила 0,97%, тоді як Intel зуміла наростити частку на 1,5%.

А ось в річному вираженні обсяг поставок графічних процесорів знизився на 2,2%, причому в настільному сегменті це саме скорочення склало цілих 16%. У мобільному ж було зафіксовано зростання на 7%.

Якщо ж окремо виділити поставки відеокарт у вигляді самостійних плат (AIB, add-in-board), то в квартальному вираженні вони скоротилися на 19,21%. Аналітики пояснюють спад наслідками відходу з ринку майнерів, до недавнього часу забезпечуючих AMD і NVIDIA чималою часткою продажів. Збільшення імпортних мит в США на товари з Китаю теж залишило свій слід на ринку настільних GPU, причому в наступному кварталі торгова війна між США і Китаєм може ще сильніше вдарити по ринку.

Дискретні GPU входили в конфігурацію 31,61% персональних комп'ютерів, випущених протягом кварталу. Це на 3,54% нижче за показник минулого кварталу.

Залишається додати, що ринок ПК за квартал виріс на 8,22%, тоді як в порівнянні з аналогічним періодом минулого року зростання склало всього 0,30%.

Джерело: JPR
Переглядів: 18 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: