DVI

Вівторок, 24.04.2018, 20.45.48
Головна » 2016 » Жовтень » 14 » Портал електронних послуг iGov структурували за темами, додавши інструкції з переліком необхідних дій в різних життєвих ситуаціях
09.40.41
Портал електронних послуг iGov структурували за темами, додавши інструкції з переліком необхідних дій в різних життєвих ситуаціях
      Керівник IT-напрямку «ПриватБанку» і активний IT-волонтер Дмитро Дубілет повідомив на своїй Facebook-сторінці чергову новину про портал електронних послуг iGov.
Раніше, коли користувач відвідував портал https://igov.org.ua/, на нього буквально «вивалювався» список з сотень державних послуг. У цьому списку було дуже непросто розібратися, якщо тільки користувач не знав точно, яка саме послуга йому потрібна.


Тепер портал структурований за темами. Усередині кожної теми знаходиться не тільки список доступних електронних послуг, а й докладний мануал по тому в якій послідовності в яких життєвих ситуаціях що потрібно робити.

Наприклад, в розділі "Дитина" детально описано все, що треба зробити батькам з моменту народження дитини (одержання соцдопомоги, свідоцтва про народження, постановка на облік і т.д.) до реєстрації в дитсадку і отримання першого паспорта. Більш того, в цих матеріалах розробники приводять інструкції не тільки по онлайн, а за всіма послугами.


Поки що статтями наповнені тільки два великі розділи: «Персональні документи» (паспорт, закордонний паспорт і т.д.) і «Сім'я і знакові події» (дитина, одруження, вихід на пенсію і т.д.). Але за словами Дмитра Дубілета дуже скоро наповняться і інші розділи: Авто, Соціальний захист, Внутрішньо переміщені особи, Місце проживання, Зброя, Нерухомість, Робота, Іноземцям і т.д.

Потім за таким же принципом будуть опрацьовані послуги для бізнесу.

Переглядів: 147 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: