DVI

Четвер, 26.04.2018, 08.45.59
Головна » 2016 » Липень » 28 » Porsche прискорює розробку свого першого електричного спорткара, штат компанії поповнять ще понад 1400 співробітників
13.00.34
Porsche прискорює розробку свого першого електричного спорткара, штат компанії поповнять ще понад 1400 співробітників

      Ринок електромобілів вже давно не обмежується компанією Tesla Motors. Багато компаній розвивають цей напрям, включаючи дорогі європейські бренди, на зразок BMW, Mercedes, Audi, Aston Martin, Jaguar і Maserati. Деякі навіть хочуть перевести чверть свого асортименту автомобілів на електродвигуни.

Як повідомляє джерело, німецький автовиробник Porsche, що входить в концерн Volkswagen AG, має намір створити понад 1400 нових робочих місць, щоб максимально прискорити розробку першого в своєму модельному ряді повністю електричного спорткара, якому визначено конкурувати з моделями Tesla Motors і рішеннями інших конкурентів. Обсяг виробництва в перший час складе більше 15 тис. примірників на рік.

Приблизно 900 нових робочих місць пов'язані з виробництвом, ще 300 з проектуванням, а решта 200 - адміністративних персонал для проекту з кодовою назвою J1. Про це розповів директор з управління персоналом компанії Андреас Хеффнер. Додатково Porsche шукає 100 IT-фахівців, 50 експертів в області цифрових технологій і більше стажистів, щоб ефективніше конкурувати з технологічними компаніями на кшталт Google і Apple, що пропонують масу розробок для автомобілів з можливістю інтернет-підключення.

За словами головного кадровика в Porsche зараз відбувається те, що можна описати не інакше як «війна за таланти».

Компанія Porsche подвоїла свій штат співробітників з 2010 року, щоб задовольнити зростаючий попит на моделі Cayenne і Macan. Зараз на компанію по всьому світу працює більше 26 тис. людей. Зараз компанія щорічно витрачає близько 1 млрд євро на розробку свого першого повністю електричного спорткара, який повинен вийти в 2019 році.

Джерело: Bloomberg
Переглядів: 92 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: