DVI

Понеділок, 10.12.2018, 10.59.16
Головна » 2018 » Листопад » 25 » Порошенко підписав закони, покликані вирішити питання автомобілів з іноземною реєстрацією
08.19.19
Порошенко підписав закони, покликані вирішити питання автомобілів з іноземною реєстрацією
      Стало відомо, що Президент України Петро Порошенко підписав раніше прийняті Радою закони №8487 та №8488, покликані вирішити питання автомобілів з іноземною реєстрацією. Про це повідомляється на офіційних сторінках глави держави в Twitter і Facebook.

Нагадаємо, перший (№8487) знижує ставки акцизного податку для автомобілів на єврономерах, а другий (№8488) посилює покарання за порушення митних правил.

Президент закликав власників авто з європейськими номерами «скористатися пільговим порядком розмитнення і утриматися від акцій протесту». Він також назвав цю ініціативу «непростим компромісом» і запевнив, що всі кошти, отримані від розмитнення цих авто, підуть до Пенсійного фонду. Президент також пообіцяв, що Пенсійний фонд буде регулярно звітувати про суми, отримані від законного оформлення таких автомобілів.

«Всі кошти від цього, з першої і до останньої гривні, підуть до Пенсійного фонду на покриття його дефіциту, на індексацію пенсій, на виплати в першу чергу тим, хто отримує мінімальну пенсію. Це чітко і недвозначно передбачено законом», - заявив президент.

Підписав закони №8487 та №8488, які легалізують ввезені з порушеннях митного та податкового законодавства автомобілі з ...

Опубліковано Петром Порошенком Четвер, 22 листопад 2018 р.

Як завжди, зміни вступлять в силу на наступний день після публікації в газеті «Урядовий кур'єр». З цього дня у власників автомобілів з Єврономер буде 90 днів на розмитнення за пільговою, зниженою вдвічі акцизною ставки. Важливо відзначити, що знижені ставки акцизу поширюються виключно на автомобілі для особистого користування. Крім того, за порушення правил митного оформлення тепер будуть величезні штрафи: перше таке порушення - 8,5 тис. грн, а повторне - штраф в 170 тис. грн + позбавлення права керування на 1 рік і конфіскація без виплати компенсації.
Інфографіка - УП

Джерело: Twitter
Переглядів: 36 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: