DVI

Середовище, 21.03.2018, 14.33.58
Головна » 2016 » Вересень » 11 » PornHub повідомив про 9,5% падіння трафіку з ОС IOS-пристроїв під час презентації iPhone 7 [відео]
12.00.09
PornHub повідомив про 9,5% падіння трафіку з ОС IOS-пристроїв під час презентації iPhone 7 [відео]
      Популярний медіапортал PornHub повідомив про суттєве падіння інтересу до свого контенту під час презентації iPhone 7 з боку власників яблучних пристроїв. Втім, не варто хвилюватися - після завершення заходу трафік повернувся на колишній рівень, випробувавши характерний сплеск, під час якого користувачі змогли задовольнити відкладений попит і виплеснути емоції.
Портал PornHub зазначив, що зазвичай користувачі iPhone і IPad становлять понад 35% від 60-мільйонної щоденної аудиторії відеохостингу. Так як пряма трансляція була доступна переважно на пристроях компанії Apple (не варто забувати про можливість подивитися презентацію за допомогою браузера Microsoft на платформі Windows, 10), то їх власники вважали за краще перегляд презентації, через що світовий трафік з ОС IOS пристроїв на PornHub впав на 9,5% (наступний «відскік» перевищив 4%).


Якщо говорити про вибірку на основі браузерів, то трафік з різних версій Safari, включаючи десктопну, знизився на 8,7%. Після презентації можна було спостерігати той же характерний пік, який в даному випадку дійшов майже до 6%.

Наостанок команда PornHub, що відзначила так само як і більшість фанів Apple, задоволені  смартфонами iPhone новими 7 і iPhone 7 плюс, які забезпечать ще більш приємне використання їх медіапортал завдяки функції захисту від води, більш якісному екрану і поліпшеною автономності.

Постскриптум А ось і обіцяне в заголовку відео «Apple – Don’t Blink» - коротка 107-секундна версія iPhone 7 презентації, якої окремі фанати компанії Apple зможуть насолодитися не гірше, ніж контентом PornHub
Переглядів: 159 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: