22.31.21
Поради для новачків у спортзалі
Совети для новачків у спортзале
       Упевнений, що багато з вас займаються у тренажерному залі, ще більше людей збираються туди записатися або щойно записалися. Що вдієш - настає вже глибока осінь, потім - зима, і доводиться знаходити додаткові шляхи боротьби з калоріями і сидячим способом життя.

Правда, новачків іноді лякають речі, які тим, хто вже давно займається в спортзалі, здаються незначними. Деякі навіть вирішують не записуватися в спортзал, через зазначених нижче причин. 

1. Над худим/товстим новачком всі будуть сміятися, на нього всі звертають увагу 

Насправді, нікому з тих, хто займається в спортзалі, немає діла до інших людей. Тренування достатньо складні, так що весь час йде саме на заняття спортом. Людей займає кількість витрачених калорій, свої успіхи в поточній тренуванні, кількості часу, що залишився до кінця занять. І ніхто, повторюся, ніхто не дивиться на новачків, звичайно, якщо вони не ведуть себе дуже вже дивно.

Так що не переживайте, нікому ви тут не потрібні, крім свого тренера, за умови наявності такого, своїх товаришів, буде такі теж є в спортзалі, і себе самого.

2. Заняття з тренером

Якщо ви зовсім вже зелений новачок в заняттях спортом, краще всього найняти тренера, або просто попросити його зробити для вас програму занять. Просто людина, яка мало розбирається у фізичному розвитку, навряд чи зможе приділити максимум уваги саме тому, чому потрібно.

Потрібно виділити основні, базові речі, які й будуть використовуватися в подальших тренуваннях, і саме це - завдання для новачка і його тренера. Крім того, обов'язково потрібно скласти правильну програму харчування - без цього теж нікуди.

3. Переоцінка своїх можливостей

Звичайно, багатьом новачкам хочеться відразу ж почати піднімати важезні гантелі та штанги, качати суворе "залізо". Але, повірте, далеко не завжди гарна спортивна форма забезпечується роботою з важкою вагою. Іноді, навіть частіше за все, потрібно піднімати слабкий, середня вага, по багато разів.

Крім того, працюючи з вагою, що для вас не призначено, можна просто зіпсувати своє здоров'я, і навіть отримати травму. Воно вам потрібно, скажіть ?

4. Програма харчування

В одному з пунктів, зазначених вище, йдеться про важливість складання програми харчування. Це дійсно дуже важливо. Адже можна активно займатися, скидаючи калорії, а потім " наїдати " в два рази більше. Крім того, професійні спортсмени знають, що їсти можна далеко не все, що хочеться, тим, хто бажає підтримувати гарну форму.

Само собою, дієта і аскетизм необхідні далеко не завжди. Торти, вино, смачне і жирне м'ясо - все це можна їсти, але не щодня.

Крім усього іншого, якщо активно займатися і неправильно харчуватися, можна зіпсувати своє здоров'я, а не поправити його.

5. Культура " спілкування "

У тренажерному залі є власна культура поведінки, звід неписаних правил, які новачки можуть просто не знати. Головне - прибирати після себе спортивні снаряди, розвантажувати штангу.

Наприклад, якщо ви займаєтеся гантелями, не варто їх кидати під ноги, віднесіть їх туди, звідки принесли.

Якщо ви навантажили штангу " млинцями ", то зніміть їх по закінченню тренування. Уявіть, якщо позайматися захоче тендітна дівчина, а у вас на грифі висять млинці по 25 кілограмів. Вона аж ніяк не оцінить вашу силу, а засмутиться, оскільки позайматися з цією ж штангою не зможе, або зможе, але доведеться виконати неабияку роботу, перш, ніж вона зможе підготувати штангу для себе.

У загальному і цілому, спортзал - це зовсім не страшно. Навпаки, це дуже цікаво і більше того, корисно. Але, як і скрізь, є свої правила, які необхідно виконувати і дотримуватися.

Може бути, ви від себе додасте небудь з цієї теми ?

Переглядів: 630 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
der="0" width="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Ім'я *:Email:WWW:
Код *:
close