DVI

П'ятниця, 23.02.2018, 14.22.57
Головна » 2017 » Серпень » 6 » Понад $ 3000: Курс Bitcoin оновив історичний максимум і продовжує зростати
09.51.31
Понад $ 3000: Курс Bitcoin оновив історичний максимум і продовжує зростати
      У минулі вихідні криптовалюта Bitcoin (класичний, а не новий Bitcoin Cash) подорожчала до нового рекордного значення, переваливши за позначку $ 3000 за один біткоін. Причому відразу кілька популярних криптовалютних бірж, включаючи Coinbase і Kraken, давали за один біткоін більше $ 3000. Зараз вартість одиниці криптовалюти зросла ще більше і на момент підготовки новини перевищує $ 3200. Відзначимо, що раніше в травні курс криптовалюти Bitcoin вперше перевищив $ 2000, а на початку червня валюта майже досягла $ 3000, а потім різко пішла вниз до $ 2666. У липні курс і зовсім вперше за два місяці впав нижче $ 2000..


Нинішній черговий підйом курсу стався через кілька днів після поділу криптовалюти Bitcoin на два різновиди: класичний біткоіни (BTC) і Bitcoin Cash (BCC). Необхідність цього кроку зумовлена ​​її надмірною популярністю, а точніше, нестачею «місця» в блоці і, як результат, довгими «чергами» - проходження однієї транзакції часом доводилося чекати кілька днів.

В результаті нового стрибка курсу ринкова капіталізація Bitcoin подолала новий рубіж в $ 50 млрд. З урахуванням нинішнього курсу, сумарна вартість всіх біткойнів, що перебувають в обігу, перевищує $ 53 млрд (дані Coinmarketcap).

Що стосується нового біткоін, після поділу всі наявні на гаманцях користувачів заощадження «подвоїлися» і вони отримали таку ж кількість нових монет Bitcoin Cash (BCC), яку можна витрачати незалежно. На момент запуску новиї BCC коштував в 7-8 разів дешевше звичайного біткоіни (BTC) - близько $ 350-370, але за першу добу криптовалюта показала зростання 120%, ставши третьою за обсягом капіталізації після Ethereum і класичного Bitcoin. Втім, вже на наступний день курс нового біткоіна впав до $ 220. До теперішнього часу один Bitcoin Cash оцінюють в $ 261.41.

Експерти досить скептично ставляться до перспектив нового різновиду біткоіна, яка на даний момент, за великим рахунком, не представляє особливої ​​цінності, якщо забути про біржові скачки. Розуміючи, це може змінитися в майбутньому, якщо нова валюта отримає належну підтримку з боку всіх учасників ринку, але поки що Майнер віддають пріоритет класичному біткоіну.

Джерело: TechCrunch
Переглядів: 257 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: