DVI

Субота, 21.04.2018, 07.04.08
Головна » 2017 » Червень » 23 » Поліція Німеччини провела рейди в 36 будинках через ненависницьких повідомлень в Facebook
13.00.43
Поліція Німеччини провела рейди в 36 будинках через ненависницьких повідомлень в Facebook
      Німецька поліція провела обшуки в 36 приватних будинках через повідомлення в Facebook, які містили погрози, підбурювання і прояви ненависті.

Поліція стверджує, що більшість обвинувачених публікували в соціальній мережі політично мотивований зміст. Крім того, один підозрюваний звинувачується в нападках на сексуальну орієнтацію жертви. Даний рейд був проведений в спеціальний день і спрямований проти прояви ненависті в інтернеті. У минулому році також проводився подібний рейд.

Відзначимо, відповідно до законодавства Федеративної Республіки Німеччина, користувачі соціальних мереж можуть бути притягнуті до відповідальності за публікацію незаконного контенту, а підбурювання до ненависті є незаконним в країні. Однак не уточнюється, яка міра покарання була застосована до тих осіб, до яких прийшла поліція в рамках даного рейду.

В даний час в Німеччині проходить обговорення нового закону про соціальні мережі, який покликаний боротися з проявом ненависті в інтернеті. Але поки немає впевненості, що він буде прийнятий. Деякі експерти вважають, такий закон може бути визнаний неконституційним. Законодавчий акт зобов'яже соціальні мережі видаляти «очевидно незаконний контент» протягом 24 годин з моменту його публікації. Якщо ж зміст контенту однозначно віднести до незаконного не вдається, то на більш детальний розгляд ситуації виділяється тиждень. За недотримання норм закону для компаній передбачений штраф в сумі € 50 млн.

У зв'язку з ймовірністю затвердження даного законопроекту компанія Facebook виступила із заявою, в якій говориться, що нормативний акт спонукатиме соціальні мережі видаляти контент, який можна явно охарактеризувати як нелегальний, інакше вони зіткнуться із загрозою накладення великого штрафу.

Джерело: The Verge
Переглядів: 98 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: