DVI

Неділя, 21.10.2018, 01.27.16
Головна » 2018 » Жовтень » 5 » Поліцейські Сіетла оголосили «війну» хибним доносам на стримерів
12.55.52
Поліцейські Сіетла оголосили «війну» хибним доносам на стримерів
      Поліцейські Сіетла, США, почали вживати заходів по боротьбі з таким феноменом, як swatting. Відзначимо, що так називають помилкові доноси в поліцію, через що в будинок до жертви може вломитися загін спецназу.

Останнім часом це явище стало частішати у зв'язку з ростом популярності стрімінгових сервісів на зразок Twitch: деякі глядачі дізнаються адресу стримера і викликають до нього в будинок поліцію, щоб та зробила затримання в прямому ефірі.

Як повідомляється, на сайті відділення поліції Сієтлу з'явився спеціальний розділ, за допомогою якого стримери можуть надати поліції свої дані, якщо побоюються, що їхнє життя може бути в небезпеці через дії зловмисників.

Інформацію з цього ресурсу буде перевіряти диспетчер служби екстреної допомоги. При надходженні доносу в поліцію оператор визначить, чи є вказана адресу в базі, а також повідомить про це офіцерам.

Правоохоронці уточнюють, що вони як і раніше будуть виїжджати на подібні виклики «в повній бойовій готовності», тому тим, хто сподівається таким чином уникнути відповідальності, даний інструмент нічим не допоможе.

Джерело: ArsTechnica
Переглядів: 16 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: