15.53.39
Полетіли в хмари: віртуальна платформа Lattelecom Cloud

      Сьогодні хмарні технології вважаються одним з найбільш швидкозростаючих сегментів українського IT-ринку. За підсумками 2014 року, продаж хмарних послуг IaaS / SaaS збільшилася на 47% і досягла $ 8,5 млн. Як стверджує Володимир Поздняков, регіональний менеджер дослідницької компанії IDC, що спеціалізується на ринках інформаційних технологій, якщо курс національної валюти збережеться на колишньому рівні - то в поточному році галузь зможе вирости на 35%.

Поінформованість керівників компаній та ІТ-спеціалістів, а також інтерес до впровадження і використання хмарних рішень поступово зростає. За даними досліджень, в 2015 році 79% опитаних українських ІТ-керівників оцінили свої знання хмарних сервісів як добрі та відмінні. Рік тому аналогічний показник не перевищував і 61%. У зв'язку з нестабільною політичною та економічною ситуацією в країні, військовими діями в східних областях, для керівників компаній безпека і збереження даних стали головним критерієм переходу на хмарні сервіси. Це підтверджують і зарубіжні аутсорсери, зокрема, латвійський IT-інтегратор Lattelecom. Згідно з даними компанії, динаміка зростання звернень від українського бізнесу зросла на 250% в 2015 році порівняно з 2014. Крім того, забезпечення IT-інфраструктури потребує значних капіталовкладень, від чого багатьом компаніям довелося відмовитися.

Використання хмарних технологій у бізнесі має більш широкий спектр переваг. Користувач хмари не прив'язаний до певного місця, і має цілодобовий доступ до всіх даних в незалежності від того, де він зараз перебуває. Завдяки хмарним сервісом забезпечується безперервність бізнес-процесів, що позитивно впливає на ефективність діяльності компанії.

Хмарна модель роботи приносить фінансові та технологічні вигоди компаніям різних сфер і рівнів. Серед найбільш значущих вигод, одержуваних завдяки використанню хмарних технологій, українські користувачі відзначають підвищення доступності ІТ (50%), зниження витрат (48%) і швидку масштабованість IT-ресурсів (44%). Крім того, клієнти хмарних сервісів відзначають швидку реалізацію IT-проектів, передбачуваність і прозорість витрат, а також зростання якості обслуговування.

Стрімке зростання впровадження хмарних рішень в Україні також залучає закордонних гравців виходити на ринок і пропонувати свої технології. Так, Lattelecom виводить на український ринок віртуальну платформу Lattelecom Cloud. Це нове хмарне рішення відрізняється від попередніх платформ Lattelecom і платформ конкурентів, представляючи собою віртуальний центр обробки даних з необхідними IT-потужностями і захищеною інфраструктурою мережі передачі даних (VPN, захист від DdoS і т.д.). Поява на ринку України хмарного сервісу Lattelecom Cloud надає Україні унікальну можливість європейського співробітництва та зберігання даних за кордоном без мовних бар'єрів.

За повідомленням компанії, використовуючи платформу Lattelecom Cloud, клієнт отримує гнучку та ефективну IT-інфраструктуру, потужність якої можна легко підлаштувати під вимоги бізнесу. Створення такої IT-інфраструктури усуває складні питання інтеграції мережі передачі даних. Платформа Lattelecom Cloud повністю зарезервована, доступна завжди і базується в сертифікованому ЦОД рівня TIER III.

Українські користувачі сервісу Lattelecom Cloud можуть бути повністю впевнені у цілості даних, що зберігаються на платформі, оскільки географічно вони перебуватимуть в датацентрі в Ризі і охоронятися відповідно до законодавства Європейського союзу. Саме цей фактор безпеки впливає на ріст бажання українського бізнесу винести свої ресурси на закордонні майданчики. Зараз українському бізнесу доступна послуга тестування демо-версії Lattelecom Cloud, замовити яку можна, звернувшись за посиланням.
Переглядів: 297 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
der="0" width="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Ім'я *:Email:WWW:
Код *:
close