DVI

Субота, 24.08.2019, 23.01.31
Головна » 2013 » Квітень » 13 » Подорожуємо з Google!
21.54.50
Подорожуємо з Google!
         Напевне, всі пробували «гуляти» по Землі із використанням Street View. Та розробники з teehan+lax реалізували можливість інтернет-подорожі з використанням ефекту Hyper-lapse photography.

Hyper-lapse photography — це техніка зйомки відео, коли камери не лише рухається, а й змінює в часі напрям огляду. Це доволі складний процес, якщо його реалізувати професійно, і його результати можна легко знайти скориставшись пошуковиком.

Вище згадані розробники використали Google Street View API для простої реалізації цього ефекту. Завдяки цьому створення відео займе мінімум часу.

Ось відео, що може вийти:Якщо Ви хочете створити власну подорож, наступні Ваші кроки ось такі:
  1. Заходимо на сайт
  2. Вибираємо пункт А і пункт Б тільки у цих місцях де є можливість Street View, в Україні це можна у найбільших містах. Ефект найкращий на прямих і довгих дорогах. Також не створюйте надто довгі подорожі, адже відео не потокове, тому повинне спершу завантажитись.3. Далі вибираємо Створити (Create)
4. І це все — насолоджуємось. В процесі «подорожі» мишкою можна змінювати напрям огляду. Тестувалось у Mozilla і Chrome, адже для хорошої якості використовується WebGL.4. І це все — насолоджуємось. В процесі «подорожі» мишкою можна змінювати напрям огляду. Тестувалось у Mozilla і Chrome, адже для хорошої якості використовується WebGL.
Переглядів: 279 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: