DVI

Четвер, 13.12.2018, 11.10.17
Головна » 2018 » Квітень » 12 » Платіжний сервіс Samsung Pay отримав інтеграцію з PayPal (через дев'ять місяців після анонса)
14.31.06
Платіжний сервіс Samsung Pay отримав інтеграцію з PayPal (через дев'ять місяців після анонса)
      Мобільна платіжна система Samsung Pay на сьогодні є однією з найпопулярніших на ринку і підтримує технологію MST для роботи з класичними терміналами для банківських карт із магнітною смужкою. Коли нам вже нарешті підключать Samsung Pay, який спочатку очікувався ще в минулому році, поки неясно. Але днями сервіс отримав ще одну перевагу - інтеграцію з найпоширенішим платіжним сервісом у світі PayPal. Приходу останнього нам ще теж належить дочекатися.

Як повідомляється, перші користувачі в США вже отримали можливість зв'язати свій обліковий запис PayPal з Samsung Pay і використовувати її для оплати покупок в додатках, онлайн і магазинах, що підтримують цей спосіб оплати. Справедливості заради відзначимо, що вперше про включення підтримки PayPal в свій платіжний сервіс Samsung оголосила ще дев'ять місяців тому. Коли користувачі PayPal з інших країн зможуть прив'язати свій аккаунт до Samsung Pay, поки невідомо.

Тим часом сам PayPal, як повідомляє The Wall Street Journal, приступив до впровадження низки нових функцій з розряду традиційних банківських послуг. Зокрема, інтернет-гігант PayPal пропонує користувачам фізичні дебетові карти, які вони можуть використовувати для зняття готівки в банкоматах та інших операцій, включаючи переведення в готівку чеків по фотографії і пряме зарахування виплат від роботодавців. Відповідні функціональні можливості PayPal тестувала протягом декількох останніх місяців з групою невеликих американських банків, включаючи Делаверскій банк, який виступить емітентом карт.

Залишається додати, що PayPal раніше вже пропонувала своїм клієнтам фізичні карти в рамках послуг PayPal Cash і MasterCard PayPal.

Джерело: gizmochina і Engadget
Переглядів: 32 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: