DVI

Неділя, 18.11.2018, 20.06.26
Головна » 2018 » Листопад » 5 » Pizza Hut і Toyota представили прототип роботизованої кухні на колесах
10.00.12
Pizza Hut і Toyota представили прототип роботизованої кухні на колесах
      Компанії Pizza Hut і Toyota представили прототип роботизованої мобільного кухні, яка готує піцу на шляху до клієнта.

Презентація відбулася в рамках виставки SEMA Show, що проходить в Лас-Вегасі. Мобільна фабрика з виробництва піци розташована в кузові пікапа Toyota Tundra (модифікація для приготування піци отримала назву Tundra PIE Pro), що працює, до речі, на водневих паливних елементах.

Сама «пересувна кухня» складається з холодильника з заздалегідь заготовленими продуктами, роботизованої системи подачі і збiрки у вигляді двох автономних маніпуляторів, а також портативної конвеєрної печі, яка може готувати кілька піц одночасно.
«Ми завжди шукаємо способи бути ближче з клієнтами, - заявив головний операційний директор Pizza Hut Ніколас Бурко. - Наша основна ідея - скоротити розрив між моментом, коли піца приготовлена, і моментом, коли клієнт починає насолоджуватися нашим продуктом».
За словами творців системи, автоматизований процес приготування піци займає 6-7 хвилин. Після отримання замовлення перша роборука відкриває холодильник, шукає потрібну заготовку і переміщує її на конвеєрну стрічку печі. Коли приготування закінчено, другий маніпулятор бере піцу, кладе на обробну дошку, нарізає на 6 скибочок і поміщає в коробку. Після цього водій може взяти піцу і передати її клієнту.

Найближчим часом Pizza Hut має намір провести випробування прототипу в реальних умовах, щоб перевірити «життєздатність» системи і її вдосконалити. Зокрема, розробники поки не впевнені в коректній роботі маніпуляторів на поворотах, при прискоренні і гальмуванні, також планується адаптувати систему під різні погодні умови.

Надалі мобільну робокухню розробники мають намір зробити безпілотною.

Джерела: hi-newsUSA Today
Переглядів: 13 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: