DVI

Неділя, 18.11.2018, 21.24.27
Головна » 2018 » Жовтень » 25 » Після згинаємого смартфона Samsung представить планшети і ноутбуки з гнучкими екранами, робота над ними вже ведеться
13.00.05
Після згинаємого смартфона Samsung представить планшети і ноутбуки з гнучкими екранами, робота над ними вже ведеться
      Судячи з усього, після випуску свого першого згинаємого смартфона компанія Samsung не збирається зупинятися і представить публіці ще кілька пристроїв з гнучкими екранами. Відразу кілька джерел інформації вказують на те, що це будуть не тільки смартфони, але і планшети і навіть ноутбуки.

У мережі виявили заявку на патент, подану ще в квітні 2018 року, в якій детально описується планшет з гнучким екраном. Як видно на зображенні, такий планшет можна буде «закрити», захистивши екран від пошкоджень при транспортуванні або розгорнути в зворотну сторону, отримавши якусь подобу смартфона з сенсорним екраном на половинній площі.

При цьому основним режимом використання такого пристрою буде планшетний, при якому гнучкий екран буде таким же плоским, як у класичних планшетів. Патент розкриває не тільки деталі механізму шарніра, здатного згинатися в різні боки, а й описує систему, яка буде автоматично перемикати інтерфейс з «планшетного» на «Смартфон».

Основна частина апаратних компонентів зібрана в досить широких бічних гранях корпусу, які зберігають свою плоску форму в будь-якому режимі трансформації. Втім, в наступних поколіннях таких планшетів виробники напевно зможуть інтегрувати всі компоненти в корпус під екраном, забезпечивши радикально безрамковий дизайн.

Ну, а роботу над ноутбуком з гнучким екраном підтвердив віце-президент з маркетингу ПК компанії Samsung Лі Мінчел (Lee Min-cheol). На його думку, гнучкі екрани зможуть вдихнути нове життя в сегмент пристроїв 2-в-1. В даний момент такі трансформери обмежені чотирма стандартними режимами, заснованим на можливості шарніра обертатися на 360 градусів.


Використання ж гнучких матриць дозволить реалізувати нові варіанти дизайну, які не обмежуватимуться звичайними екранами. За словами представників Samsung, вони вже працюють над такими проектами з декількома великими виробниками електроніки, проте не стали озвучувати подробиці.

В цілому, доля таких пристроїв буде залежати від того, наскільки тепло прийме публіка перші гнучкі смартфони. Якщо вони припадуть до вподоби, то виробники напевно дадуть зелене світло і іншим новинкам, включаючи смартфони, планшети, ноутбуки, трансформери і пристрої більш інноваційних формфакторів.

Джерело: PhoneArenaThe Verge
Переглядів: 14 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: