DVI

Вівторок, 24.04.2018, 15.20.17
Головна » 2016 » Жовтень » 6 » Після виходу оновлення World of Warcraft: Legion кількість активних підпищиків гри перевищило 10 млн
19.43.22
Після виходу оновлення World of Warcraft: Legion кількість активних підпищиків гри перевищило 10 млн

      Минулого місяця відбувся реліз чергового доповнення до гри World of Warcraft під назвою Legion. Схоже, воно було досить добре сприйнято шанувальниками серії.

Як заявив Том Чілтон (Tom Chilton) з Blizzard в одному з інтерв'ю, кількість передплатників гри після релізу поновлення World of Warcraft: Legion збільшилася до 10,1 млн. Загальна кількість облікових записів становить понад 100 млн.

Додамо, в листопаді минулого року кількість передплатників гри World of Warcraft скоротилося до 5,5 млн, і компанія вирішила більше не публікувати відомості про активність передплатників в своїх квартальних звітах.

Після публікації зазначеного інтерв'ю компанія Blizzard відмовилася підтверджувати слова Тома Чілтона, заявивши, що більше не має наміру надавати інформацію про кількість передплатників. Але компанія охоче ділиться іншими відомостями, пов'язаними з грою. Так, в перший же день після релізу доповнення World of Warcraft: Legion воно було продано в кількості 3,3 млн копій. Це можна порівняти з рекордними показниками доповнення Cataclysm. Крім того, компанія зафіксувала велику кількість одночасно підключених до гри гравців, яке також останній раз спостерігалося після виходу Cataclysm. Додамо, після релізу цього оновлення кількість активних передплатників встановило рекорд на рівні 12 млн.

Джерело:
icy-veins, polygon
Переглядів: 475 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: