DVI

Середовище, 21.11.2018, 04.13.22
Головна » 2018 » Березень » 14 » Пішов з життя Стівен Хокінг
11.00.02
Пішов з життя Стівен Хокінг
      Вранці 14 березня у своєму будинку в Кембриджі на 77 році життя пішов з життя англійський знаменитий фізик-теоретик, космолог і популяризатор науки Стівен Хокінг. Про це виданню BBC повідомив представник його сім'ї. Пізніше із заявою виступили його діти - Люсі, Роберт і Тім.

Ось ця заява:

«Ми глибоко засмучені тим, що сьогодні не стало нашого батька. Він був великим ученим і незвичайною людиною, чия робота і спадщина будуть жити довгі роки. Одного разу він сказав: «[Земля] не була б великою частиною всесвіту, якби не стала будинком для людей, яких ви любите». Ми будемо сумувати за ним».

Стівен Хокінг - один з найбільш впливових і відомих широкій громадськості фізиків-теоретиків нашого часу, один з основоположників квантової космології. Він займався вивченням теорії виникнення світу в результаті Великого вибуху і теорії чорних дір. У 1974 році він розробив теорію, що чорні діри «випаровуються» за рахунок явища, яке пізніше назвали «випромінюванням Хокінга". За своє життя Хокінг написав кілька відомих книг з космології і чорних дірок, найвідоміші - «Коротка історія часу», «Чорні діри і молоді всесвіти», «Світ у горіховій шкаралупі».

У 2014 році вийшов фільм «Всесвіт Стівена Хокінга» про ранні роки вченого. Роль Хокінга виконав актор Едді Редмейн, який отримав за неї «Оскар» за кращу чоловічу роль.

Джерело: BBC News
Переглядів: 105 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: