DVI

Вівторок, 24.04.2018, 15.22.50
Головна » 2016 » Жовтень » 2 » «Пiсец» - онлайн-генератор рукописних конспектів для студентів від криворізького розробника
09.00.04
«Пiсец» - онлайн-генератор рукописних конспектів для студентів від криворізького розробника

      Програміст з Кривого Рогу Валерій Левченко займається розробкою сервісу, що генерує рукописний текст на основі електронних документів. Як розповідає автор проекту ресурсу TJ, сервіс створювався, щоб допомогти студентам в боротьбі з такою дурістю багатьох викладачів, як допуск за макулатуру. В даному випадку мова йде про обов'язкову наявність конспектів, написаних від руки. Чи є ця вимога дурістю - питання спірне, адже в ході конспектування можна запам'ятати багато корисної інформації, але сам по собі сервіс вельми цікавий.

«Пiсец», як його називає розробник, на поточний момент перебуває в стадії бета-тестування, але його роботу вже може оцінити будь-який бажаючий.

f19ffeceaa1658

Сервіс розуміє російськомовний і англомовний текст, розділові знаки, нумеровані і маркіровані списки, а також формули (текст, в якому деякі символи написані у верхньому або нижньому регістрі).

На відміну від інших подібних рішень, «Пiсец» генерує текст з різними помарками і помилками, щоб він виглядав максимально реалістично.

Цікавий момент - програма навіть враховує природний нахил тексту при листі правою рукою.

f39ddeb7ddcfa2

У перспективі сервіс дозволить моментально роздруковувати готові конспекти, а також вибирати почерк.

7c191cfed74f70

Автор проекту обіцяє залишити продукт безкоштовним навіть після запуску фінальної версії, який, до слова, відбудеться «найближчим часом». Але попереду ще багато роботи над адаптацією англійської та всіх кириличних мов, швидкості роботи програми, а також простої можливості додати свій власний почерк будь-кому.

Для фінальної версії продукту заявлено п'ять стандартних почерків, перевірка на помилки, форматування тексту як в Word (підкреслення, зміна кольору, вирівнювання і індекси).

На поточний момент користувачам доступний тільки базовий генератор текстів, однак в релізі також з'явиться кілька видів підкладок для аркуша А4 (клітка, лінії і лист для звітів, оформлений по ГОСТу). При бажанні можна буде налаштувати друк і безпосередньо на зошитових аркушах.Джерело: TJ

Переглядів: 207 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: