DVI

Субота, 21.04.2018, 12.46.57
Головна » 2016 » Серпень » 1 » Підрозділ Uber China об'єднається зі своїм головним конкурентом на китайському ринку Didi Chuxing в компанію вартістю $ 35 млрд
18.30.40
Підрозділ Uber China об'єднається зі своїм головним конкурентом на китайському ринку Didi Chuxing в компанію вартістю $ 35 млрд

      Компанія Uber Technologies об'єднає свій китайський підрозділ Uber China з найбільшим в Китаї сервісом за викликом таксі Didi Chuxing, при цьому оцінка об'єднаної компанії складе близько $ 35 млрд.

Didi Chuxing вже підтвердила об'єднання з Uber China. Згідно із заявою компанії на платформі Weibo, об'єднання відбудеться на основі головного конкурента Uber China. Американська компанія отримає 5,89% в капіталі Didi, що означає «17,7% економічного інтересу» у спільному проекті.

В обмін на цю частку Didi отримає «бренд Uber, бізнес і дані компанії». Нинішні акціонери Uber China отримають 2,3% економічного інтересу в новому проекті. Глава Uber Тревіс Каланік отримає місце в раді директорів об'єднаної компанії, сама Uber China продовжить працювати під своїм брендом в Китаї.

Сам Каланік на своїй сторінці в Facebook опублікував лист, який він розіслав співробітникам Uber. У ньому говориться, що вся Uber China займе частку в 20% в загальному з Didi Chuxing. Також глава Uber заявив, що досягнення успіху на китайському ринку можливо тільки за допомогою виходу на прибутковість, тому ця угода дозволить компаніям вивільнити ресурси для «сміливих ініціатив - від самокерованих автомобілів до нових технологій логістики та продовольства».

Нагадаємо, що Didi Chuxing є головним конкурентом Uber в Китаї. У червні 2016 року компанія закрила фінансовий раунд, в рамках якого залучила $ 7 млрд, у тому числі $ 1 млрд від Apple.

Джерело: VC
Переглядів: 102 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: