DVI

Вівторок, 20.03.2018, 00.05.34
Головна » 2016 » Грудень » 20 » Підірвати під телекамери Discovery: знаменитий дніпровський недобуд «Парус» ефектно знесуть навесні наступного року
09.59.48
Підірвати під телекамери Discovery: знаменитий дніпровський недобуд «Парус» ефектно знесуть навесні наступного року
      Легендарний готель «Парус» за довгі роки свого існування став своєрідним символом Дніпра. Кілька років тому знаменитий недобуд навіть прикрасили в кольори національного прапора, а також намалювали на ньому величезний Герб України. Разом з тим, це місце має і погану славу. Тут не раз гинули підлітки-екстремали.

Для чиновників «Парус» - така собі валіза без ручки. А тому з приходом нової міської влади на готель закономірно знову звернули увагу. І знову правлячий клас не до кінця розуміє, що з нею робити. Однак на цей раз мерія схиляється до думки, що будівлю все-таки потрібно демонтувати, а точніше - ефектно підірвати під телекамери.

Як розповів журналістам заступник мера Дніпра Михайло Лисенко, недобудований готель збираються підірвати навесні, але точної дати поки немає.

 
«Ми зараз ведемо переговори з власником. Ми вже запропонували йому рівнозначну ділянку землі. Власник недобудованого готелю поки думає. Якщо не погодиться на ділянку, то компенсуємо грошима. - Сказав Михайло Лисенко. - У будь-якому випадку, на знесення будівлі власник вже дав добро».

Що цікаво, підривати злощасний готель «Парус» чиновники будуть разом з телеканалом Discovery, переговори з яким міська влада почала вести ще влітку цього року.

За попередньою інформацією, телеканал не тільки феєрично підірве культовий недобуд в прямому ефірі, але також візьме на себе частину фінансових витрат.

Джерела: Інформатор, gorod.dp.ua
Переглядів: 144 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: