DVI

Вівторок, 23.01.2018, 01.58.42
Головна » 2017 » Липень » 3 » Petcube придбав канадську компанію PetBot
08.00.02
Petcube придбав канадську компанію PetBot

      Компанія Petcube, заснована українцями, заявила про покупку канадського стартапу PetBot, який займається просуванням інтерактивної камери для віддаленого спостереження і годуванню тварин.

Купівля на увазі повну передачу всіх активів і інтелектуальної власності PetBot. Засновник і головний виконавчий директор канадського стартапу Мисько Дзамба (Misko Dzamba) приєднається до команди інженерів Petcube в ролі головного інженера. Він займеться розробкою програмного забезпечення нового покоління, яке буде інтегровано в різні продукти і сервіси Petcube.

Завдяки придбанню PetBot, компанія Petcube сподівається розширити рівень своїх знань в області штучного інтелекту і машинного навчання, а потім задіяти їх в майбутніх проектах. Дзамба володіє академічними знаннями і дослідницьким досвідом в сфері штучного інтелекту, а також декількома публікаціями і патентами в сферах роботи з тваринами, машинного навчання та генетики.

Існуючі клієнти PetBot будуть продовжувати отримувати підтримку протягом 12 місяців з моменту операції. Компанія Petcube має намір надалі випустити власну інтерактивну камеру для годування домашніх тварин - Petcube Bites.

Джерело: prnewswire
Переглядів: 46 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: