DVI

Четвер, 13.12.2018, 10.21.34
Головна » 2018 » Квітень » 11 » Перший трейлер трилера The Meg / «Мег», в якому Джейсон Стейтем рятує людство від гігантських доісторичних акул мегалодон
14.11.45
Перший трейлер трилера The Meg / «Мег», в якому Джейсон Стейтем рятує людство від гігантських доісторичних акул мегалодон
      Джейсон Стейтем вже настільки крутий, що жартома справляється з будь-яким майстром єдиноборств, тому в новому фільмі йому підготували дійсно серйозного суперника, озброєного в буквальному сенсі слова до зубів. Сьогодні вийшов перший трейлер екшн-трилера The Meg / «Мег», в якому лисому суперменові доведеться битися ... з гігантською доісторичною акулою мегалодоном.

За сюжетом після нападу невідомої істоти на міжнародну дослідницьку станцію, вчені опиняються в пастці на дні Маріанської западини. Часу мало, тому на допомогу кличуть експерта по глибоководному занурення Йонаса Тейлора (Джейсон Стейтем). Багато років тому він вже пережив схожу ситуацію, коли йому довелося покинути свою місію і частина команди. Герой досі не оговтався від психологічної травми, але тепер йому все ж доведеться поглянути в очі своїм страхам і ризикнути життям, щоб врятувати людей з пастки.

Відзначимо, що мегалодони свого часу були одними з найбільших риб і займали вершину харчового ланцюжка. Дослідження останків показало, що ці доісторичні акули досягали довжини близько 15 метрів і ваги до 50 тонн, тобто за розмірами були порівнянні з сучасними кашалотами.


Крім Джейсона Стейтема у фільмі знялася китайська актриса Лі Бінбін, а також Рубі Роуз, Рейн Вілсон, Роберт Тейлор і Кліфф Кертіс. Режисером картини The Meg / «Мег» виступив Джон Тертелтауб (Скарб нації, Учень чародія, Starперци), прем'єра призначена на 9 серпня 2018 року.

Джерело: Warner Bros.
Переглядів: 27 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: