16.00.51
Перший погляд на Samsung Galaxy S8 і S8 +

       Ще до анонсу флагманських смартфонів Samsung Galaxy S8 і S8 + кількість інформації про них просто зашкалювала. Ми дізналися, як виглядають нові флагмани, в яких кольорах будуть представлені і навіть якими будуть аксесуари до них. І ось вчора в Нью-Йорку компанія Samsung офіційно представила Galaxy S8 і S8 +.

Дизайн

В останні кілька років в Samsung почали приділяти більше уваги дизайну своїх смартфонів. Але в цьому році зовнішній вигляд флагманів і зовсім став однією з основних тем презентації. І дійсно, вживу вони виглядають просто приголомшливо. Практично всю лицьову панель Galaxy S8 і S8 + займає дисплей з округленими кутами, при цьому його вигнуті краї створюють відчуття повної відсутності рамок з боків.
Якщо подивитися на корпус з боку, то він повністю симетричний, тильна сторона теж загинається по краях. Рамка навколо корпусу, як і в S7 edge, алюмінієва, скло підігнано до неї дуже щільно, тому здається, що воно плавно перетікає в метал.
З лицьовій панелі зникли традиційні для Samsung керуючі клавіші, для них просто не знайшлося місця. Тепер вони перебувають на самому дисплеї, але розуміють силу натискання і відповідають на нього короткою вібрацією.

Сканер відбитків переїхав на тильну сторону, і знаходиться поруч з блоком камери. Ще до анонса Galaxy S8 і S8 + було багато суперечок про те, чи буде таке розташування зручним. По короткому знайомству зі смартфоном складно це підтвердити або спростувати.

Але в Samsung запевняють, що сканер розпізнає палець з будь-якого боку, і до його розташуванню легко звикнути. Забігаючи наперед також напишу, що розблокувати смартфони можна через сканування райдужної оболонки ока, а також через розпізнавання особи. Для цього на фронтальній панелі над дисплеєм є додаткова камера.

На правій грані Galaxy S8 і S8 + знаходиться клавіша включення, на нижній можна знайти 3,5 мм роз'єм для навушників і порт USB Type-C, а ось на лівій розташована клавіша регулювання гучності і окрема кнопка для виклику віртуального помічника Bixby.

Корпус Galaxy S8 і S8 + за доброю традицією має захист від води і пилу за стандартом IP68, тому його можна опускати в воду на глибину до 1,5 метра і на час до 30 хвилин.


В цілому, новий дизайн смартфонів Samsung вийшов просто відмінним, і він виразно буде впізнаваним. У компанії навіть не стали розміщувати на лицьовій панелі свій логотип, хоча при великому бажанні могли б знайти для нього місце.

Дисплей

У Galaxy S8 використовується 5,8-дюймовий сенсорний дисплей з роздільною здатністю 2960х1440 крапок, що дозволяє йому формувати зображення з щільністю пікселів 570 на дюйм. У Galaxy S8 + діагональ екрану більше - 6,2 дюйма, але дозвіл такий же, тому щільність пікселів досягає 529 на дюйм. Обидва дисплеї мають Super AMOLED матрицю, яка демонструє еталонний чорний колір і в цілому відмінну передачу кольору.
Як і раніше в Super AMOLED дисплеях Samsung, в Galaxy S8 і S8 + можна налаштовувати насиченість кольорів на екрані, роблячи їх більш натуральними або більш яскравими.

Крім цього, є фільтр синього кольору, який можна активувати на постійній основі або включати за розкладом, він робить дисплей більш «теплим», зменшуючи навантаження на очі, що особливо актуально ввечері і вночі.
В налаштуваннях смартфонів також можна міняти дозвіл перемикаючи його в режим HD + (1480 × 720), Full HD + (2220 × 1080), а також на повне - WQHD + (2960 × 1440).

Співвідношення сторін в екранах Galaxy S8 і S8 + не стандартне і становить 18,5: 9. Через це вони більш витягнуті у висоту, що трохи незвично. На перший погляд додатки нормально адаптуються під таке співвідношення, але, ймовірно, деякі ігри і старі програми можуть обрізатися по верхньому і нижньому краю. Така ж ситуація з відео, в Full HD воно обрізається по краях, але в Samsung придумали надбудову в інтерфейсі, яка дозволяє розтягувати відео на весь екран. Це, наприклад, працює в YouTube.

Платформа

В Україні Galaxy S8 і S8 + продаватимуться в версії з процесором Exynos 8895 - це чіп, виконаний по 10-нанометровому техпроцесу, який працює на частоті 2,35 ГГц з 4 продуктивними і 4 енергоефективними ядрами. За обробку графіки в ньому відповідає новий відеоприскорювач Mali-G71. Інші характеристики включають 4 ГБ оперативної і 64 ГБ вбудованої пам'яті з можливістю розширення картами microSD.

З бездротових опцій в Galaxy S8 і S8 + є Wi-Fi a / b / g / n / ac, NFC і Bluetooth 5.0, останній дозволяє підключати до смартфону одночасно дві пари бездротових навушників.

Перші враження від швидкості роботи Galaxy S8 і S8 + відмінні. Працюють вони під керуванням операційної системи Android 7.0 з трохи переробленим інтерфейсом від Samsung.

Камера

Основна камера в Galaxy S8 і S8 + залишилася 12-мегапіксельною з діафрагмою f / 1.7 і оптичною стабілізацією, основні зміни стосуються програмного забезпечення. Це, наприклад, стосується швидкості зйомки, здавалося, що S7 дуже швидко знімає і зберігає фотографії, але Galaxy S8 і S8 + можуть дати йому фору, може навіть здатися, що вони роблять фото ще до того, як натискається кнопка затвора.

Фронтальна камера в смартфонах 8-мегапіксельна і теж з діафрагмою f / 1.7.

Акумулятор

Одним з основних відмінностей Galaxy S8 від S8 + є ємність вбудованого акумулятора. У першому вона на 3000 мАг, а в другому - 3500 мАг. Обидва смартфони підтримують швидку зарядку через порт USB Type-C, а також через індукційний зарядний пристрій. У порівнянні з S7 edge навіть у версії «плюс» батарея стала менше, але можливо компанії вдалося оптимізувати енергоспоживання за рахунок більш енергоефективного процесора, а також програмних доопрацювань. Сподіваємося перевірити це вже найближчим часом в повноцінному тесті.

Bixby

Це новий віртуальний помічник від Samsung для якого на корпусі навіть є окрема кнопа. Основна його мета: допомагати користувачеві управляти смартфоном, а також систематизувати інформацію і створювати нагадування.
На жаль, поки Bixby буде доступний англійською та корейською мовами, а також тільки для ряду системних програм, хоча в Samsung обіцяють, що на момент запуску буде підтримка Google Play Music. Надалі компанія планує залучити більше розробників і забезпечити нормальну інтеграцію Bixby в сторонні додатки.
Переглядів: 476 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
der="0" width="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Ім'я *:Email:WWW:
Код *:
close