DVI

Субота, 21.04.2018, 12.42.03
Головна » 2017 » Січень » 10 » Перший після осіннього вибуху запуск ракети SpaceX Falcon 9 перенесли на 14 січня через погану погоду
15.00.08
Перший після осіннього вибуху запуск ракети SpaceX Falcon 9 перенесли на 14 січня через погану погоду
       Як відомо, вересневий інцидент зрушив плани запусків SpaceX. Спочатку компанія розраховувала провести перший після події запуск до кінця минулого року, але була змушена перенести його на початок цього року. Власне, цей настільки очікуваний багатьма запуск повинен був відбутися вчора, 8 січня, але через погані погодні умови компанія була змушена знову відкласти своє повернення.

Нова дата запуску ракети Falcon 9 - 14 січня (19:54 за київським часом). Ракеті належить доставити на орбіту апарати для супутникового телефонного зв'язку Iridium NEXT. Запуск пройде зі стартового комплексу на території бази Ванденберг Військово-повітряних сил США в окрузі Санта-Барбара штату Каліфорнії.

Нагадаємо, причиною вибуху Falcon 9 1 вересня минулого року, за офіційною версією, стала проблема в одному з трьох контейнерів з гелієм в баку другого ступеня ракети, що підтримують необхідний тиск при спалюванні палива. Кисень, який є одним з компонентів палива, проник в проміжок між алюмінієм, з якого виготовлений бак, і армуючим шаром з вуглецевого волокна, що і призвело до займання. Вирішити проблему дозволить підвищення температури гелію. Надалі компанія має намір змінити конструкцію контейнерів, щоб виключити саму можливість виникнення подібної проблеми.

Джерело: Engadget
Переглядів: 190 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: