DVI

Понеділок, 19.11.2018, 04.59.57
Головна » 2017 » Листопад » 7 » Перші тести смартфона iPhone X на стійкість до подряпин, вигинів і падінь [відео]
08.02.42
Перші тести смартфона iPhone X на стійкість до подряпин, вигинів і падінь [відео]
      Продажі Apple iPhone X тільки стартували, а перші екземпляри смартфонів вже встигли зігнути, розбити і розібрати в численних тестах на міцність і ремонтопридатність. І одним з перших перевірили новинку на стійкість до реального життя вже відомі вам youtube-канали JerryRigEverything і EverythingApplePro.

Тест на стійкість екрану до подряпин iPhone X пройшов аналогічно іншим флагманським смартфонам - подряпати "безрамковий" дисплей вдалося тільки інструментом з твердістю за шкалою Мооса від 6 і вище (це означає, що скло не буде дряпатися ключами і монетами) Особливо блогер зазначив відсутність кнопки Home, так що вся фронтальна панель тепер захищена ідентичним чином. Матриця залишилася цілою після "прогрівання" запальничкою, однак відкрите полум'я видалило олеофобне покриття, так що повторювати такі досліди власникам смартфона не рекомендується.

Подряпати глянцеве яблуко на задній панелі смартфона iPhone X можна тільки предметом з твердістю від 6 рівня і вище, при цьому, якщо користувач вибрав білий варіант забарвлення, то подряпини (і відбитки) практично не помітні. Помітно виступаючий блок основної камери відрізняється боковинами з нержавіючої сталі і сапфіровим склом, так що претензій до його міцності не виникло.

І, нарешті, найцікавіше - тест на стійкість до вигину. Через відсутність звичних панелей над і під екраном, смартфон iPhone X вийшов досить компактним, що теоретично повинно позитивно позначитися на його міцності. Практика підтвердила теоретичні прогнози - завдяки скляним панелям і окантовці з нержавіючої сталі, смартфон виявився на рідкість міцним.

Втім, тільки в питаннях стійкості до вигину - падіння розбиває скляні поверхні iPhone X з більшою ймовірністю, прирікаючи власника на дуже дорогу заміну екрану ($ 279) або задньої панелі ($ 549):

Цікаво, що те, чого не вдалося зробити представнику каналу EverythingApplePro, з куди більшою легкістю здійснили в наступному відео:

А ось тут iPhone X перевіряють на міцність за допомогою ... молотка:

Джерела: JerryRigEverythingEverythingApplePro
Переглядів: 209 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: