DVI

Вівторок, 24.04.2018, 05.51.27
Головна » 2017 » Червень » 26 » Перша в світі система Hyperloop, швидше за все, буде побудована в Південній Кореї
14.00.52
Перша в світі система Hyperloop, швидше за все, буде побудована в Південній Кореї
      Американська компанія Hyperloop Transportation Technologies (HTT) уклала свою першу комерційну угоду. Замовником футуристичної транспортної системи виступив уряд Південної Кореї.

Повідомляється, що компанія надасть державі ліцензію на технологію швидкісних вакуумних поїздів. Також влада країни отримає в своє розпорядження всі наявні на даний момент науково-дослідні розробки HTT, в тому числі - план створення інфраструктури та системи безпеки, повномасштабний тестовий трек, технології магнітної левітації, накопичення енергії і двигунобудування.

Над остаточним втіленням ідеї в життя будуть працювати вчені Корейського інституту цивільного будівництва і будівельних технологій (KICT) і Університету Ханьянг. Останній, до слова, є провідним інженерно-дослідним центром країни. Фінансування проекту візьме на себе корейський урядовий Департамент технологічних інновацій та інфраструктури.

Наостанок зазначимо, що проект отримав назву HyperTube Express. За наявною інформацією, лінія буде прокладена між містами Сеул і Пусан. Таким чином, її протяжність складе приблизно 325 км. Це відстань, як передбачається, швидкісні вакуумні поїзди долатимуть за 20 хвилин. Цікаво, що сьогодні дістатися з одного міста в інший можна за три години поїздом, за чотири години - автомобілем, і за шість годин - автобусом.

Передбачається, що будівництво треку для вакуумних поїздів почнеться вже в 2018 році. Відкрити ж південнокорейську мережу hyperloop планують до 2021 року.

Джерела: Techcrunch
Переглядів: 72 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: