DVI

Субота, 24.02.2018, 10.10.54
Головна » 2016 » Листопад » 30 » Pegatron готується приступити до пробного випуску смартфонів Microsoft Surface Phone
10.00.29
Pegatron готується приступити до пробного випуску смартфонів Microsoft Surface Phone
      За повідомленням джерела, що посилається на публікацію видання Commercial Times, тайваньський контрактний виробник електроніки Pegatron вже почав підготовку до випуску пробної партії смартфонів Microsoft Surface Phone.

Компанія Pegatron відома в першу чергу як збирач смартфонів на замовлення Apple -на даний момент на iPhone припадає 60% доходу контрактного виробника, але вона також займається виробництвом широкого спектру електронних пристроїв для інших технологічних компаній. Для тієї ж Microsoft вона виробляє моноблочні комп'ютери Surface Studio. І ці партнерські відносини між Microsoft і Pegatron безумовно надають цим чуткам про тестове виробництво Microsoft Surface Phone додаткової ваги і змушують повірити в їх правдивість. До того ж, не так давно глава Microsoft Сатья Наделла в інтерв'ю Australian Financial Review заявив, що компанія не збирається залишати ринок, а її наступний смартфон буде «безкомпромісним мобільним пристроєм».

Попередні чутки вказували на те, що смартфон Microsoft Surface Phone отримає SoC Snapdragon 830, камеру дозволом 20 Мп і дисплей 2K.

Вихід пристрою очікується в кінці 2017 року або початку 2018 року. Цікаво, що приблизно в цей же час має вийти чергове оновлення для Windows 10, відоме під кодовим позначенням Redstone 3, яке, серед іншого, додасть смартфонам з цієї ОС підтримку настільних додатків x86. Втім, можливо це просто збіг.

Джерело: phonearena
Переглядів: 124 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: