DVI

Неділя, 22.04.2018, 17.06.22
Головна » 2016 » Жовтень » 10 » Pebble анонсувала розумний годинник Pebble 2 в двох модифікаціях
08.21.41
Pebble анонсувала розумний годинник Pebble 2 в двох модифікаціях
>
      Компанія Pebble анонсувала випуск двох нових моделей розумного годиника: Pebble 2 + Heart Rate і Pebble 2 SE. Новий розумний годинник Pebble орієнтований на любителів спорту. Вони здатні відстежувати фізичну активність користувача (кількість пройдених кроків, дистанцію, темп, кількість спалених калорій). Модель Pebble 2 + Heart Rate містить сенсор серцевого ритму, але він відсутній у версії Pebble 2 SE. Це, мабуть, єдина функціональна відмінність між новинками. Вона також позначається і на ціні гаджетів.

Розумний годинник Pebble 2 + Heart Rate і Pebble 2 SE оснащені дисплеєм на базі технології електронного чорнил. Новинки виконані в захищеному корпусі і витримують занурення на глибину до 30 метрів. Також повідомляється про наявність вбудованого мікрофона, завдяки чому можна диктувати відповіді на повідомлення. Пристрої здатні відстежувати фази сну і будити користувача в найбільш оптимальний проміжок часу. Комплектний акумулятор забезпечує до 7 днів автономної роботи.
Розумний годинник Pebble 2 + Heart Rate є в п'яти колірних варіантах доступні для попереднього замовлення на сайті виробника за ціною $ 129,95. Версія Pebble 2 SE в чорному кольорі надійде в продаж в листопаді за ціною $ 99,99.
Переглядів: 210 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: