DVI

Середовище, 21.11.2018, 03.55.02
Головна » 2018 » Березень » 10 » Payoneer визнала українку фрілансером року
12.51.23
Payoneer визнала українку фрілансером року
      Компанія Payoneer, що є власником однойменної платіжної системи, присудила премію Entrepreneur of the Year («Підприємець року») деяким своїм користувачам. Переможцем в одній з категорії стала українка Катя Миронюк.

Всього переможців обирали у п'яти категоріях: «Підприємець року», «Спеціаліст в e-commerce року», «Фрілансер року», «Партнер року» і «інноватор року». Катя Миронюк отримала нагороду в категорії «Фрілансер року».

Як розповідає Миронюк, вона починала свою кар'єру фрілансера на платформі Upwork як фахівець з просування сайтів. Через три місяці у неї з'явилися постійні клієнти, і менше ніж через рік Миронюк заснувала власну SEO-агентство SearchEva. Тепер Катя Миронюк заявляє про SearchEva як про глобальну компанії, яка працює з SaaS-компаніями по всьому світу, допомагаючи їм зміцнювати своє становище завдяки ефективному SEO та контент-маркетингу.

Payoneer вдруге присуджує премію Entrepreneur of the Year. Цього року переможців обирали з двох тисяч учасників. Примітно, що одним з переможців минулорічної премії став українець Кирило Кузін.

Джерело: AIN
Переглядів: 139 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: