DVI

Середовище, 21.03.2018, 14.35.15
Головна » 2016 » Грудень » 28 » Panasonic вкладе більше $ 256 млн в завод Tesla з випуску сонячних батарей
13.00.51
Panasonic вкладе більше $ 256 млн в завод Tesla з випуску сонячних батарей
      У жовтні Tesla та Panasonic підписали домовленость з приводу спільного випуску сонячних батарей на новому заводі Буффало. На той момент ніяких подробиць співпраці не було. І ось зараз стало відомо про плани Panasonic інвестувати більше $ 256 млн в виробництво сонячних батарей Tesla, які будуть застосовуватися спільно з системами зберігання енергії Powerwall і Powerpack.

В рамках угоди Panasonic отримує доступ до виробничих споруд та інфраструктури. Крім того, на Tesla лягають довгострокові фінансові зобов'язання перед Panasonic на замовлення майбутніх періодів.

В опублікованому сьогодні, 27 грудня, компаніями спільній заяві йдеться про плани почати випуск фотогальванічних модулів вже в 2017 році, а до 2019 року вийти на загальні обсяги випуску панелей в районі 1 ГВт.

Компанія Panasonic є ексклюзивним партнером Tesla з випуску акумуляторних батарей для прийдешніх автомобілів Model 3. До слова, Panasonic також виступає ексклюзивним постачальником акумуляторних батарей для електромобілів Tesla Model S і Model X.

Джерело: Reuters
Переглядів: 156 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: