Overwatch - краща гра року за версією The Game Awards 2016 - 4 Грудня 2016 - DVI

DVI

Вівторок, 24.01.2017, 08.59.22
Головна » 2016 » Грудень » 4 » Overwatch - краща гра року за версією The Game Awards 2016
15.26.33
Overwatch - краща гра року за версією The Game Awards 2016
      У Лос-Анджелесі пройшла щорічна церемонія The Game Awards 2016, на якій були показані і анонсовані нові ігри, а також були відзначені кращі ігрові проекти року, що минає. Розглянемо, які ігри були номіновані в різних категоріях, і якими проектами були присвоєні пальми першості.

ВИБІР журі:

гра року

номінанти:

  • Doom (id Software / Bethesda Softworks)
  • Inside (Playdead)
  • Overwatch (Blizzard Entertainment)
  • Titanfall 2 (Respawn Entertainment / Electronic Arts)
  • Uncharted 4: A Thief's End (Naughty Dog / Sony Interactive Entertainment) Переможець:

переможець:

Overwatch

Краща студія-розробник

номінанти:

  • Blizzard Entertainment (за Overwatch)
  • EA DICE (за Battlefield 1)
  • id Software (за Doom)
  • Naughty Dog (за Uncharted 4: A Thief's End)
  • Respawn Entertainment (за Titanfall 2)

переможець:

Blizzard Entertainment

краще оповідання

номінанти:

  • Firewatch (Campo Santo)
  • Inside (Playdead)
  • Mafia 3 (Hangar 13 / 2K Games)
  • Oxenfree (Night School Studio)
  • Uncharted 4: A Thief's End (Naughty Dog / Sony Interactive Entertainment)

переможець:

Uncharted 4: A Thief 's End

Кращий художній дизайн

номінанти:

  • Abzu (Giant Squid / 505 Games)
  • Firewatch (Campo Santo)
  • Inside (Playdead)
  • Overwatch (Blizzard Entertainment)
  • Uncharted 4: A Thief's End (Naughty Dog / Sony Interactive Entertainment)

переможець:

Inside

Краща музика і звук

номінанти:

  • Battlefield 1 (EA DICE / Electronic Arts)
  • Doom (id Software / Bethesda Softworks)
  • Inside (Playdead)
  • Rez Infinite (Enhance Games)
  • Thumper (Drool)

переможець:

Doom

Краще представлення і акторська гра

номінанти:

  • Alex Hernandez в ролі Lincoln Clay, Mafia 3
  • Cissy Jones в ролі Delilah, Firewatch
  • Emily Rose в ролі Elena, Uncharted 4: A Thief's End
  • Nolan North в ролі Nathan Drake, Uncharted 4: A Thief's End
  • Rich Sommer в ролі Henry, Firewatch
  • Troy Baker в ролі Sam Drake, Uncharted 4: A Thief's End

переможець:

Nolan North в ролі Nathan Drake, Uncharted 4: A Thief 's End

Гра з соціальним змістом

номінанти:

  • 1979 Revolution: Black Friday (Ink Stories)
  • Block'hood (Plethora Project / Devolver Digital)
  • Orwell (Osmotic Studios / Surprise Attack)
  • Sea Hero Quest (Glitchers)
  • That Dragon, Cancer (Numinous Games)

переможець:

That Dragon, Cancer

Краща інді-гра

номінанти:

  • Firewatch (Campo Santo)
  • Hyper Light Drifter (Heart Machine)
  • Inside (Playdead)
  • Stardew Valley (ConcernedApe / Chucklefish Games)
  • The Witness (Thekla Inc.)

переможець:

Inside

Краща мобільна гра

номінанти:

  • Clash Royale (Supercell)
  • Fire Emblem Fates (Intelligent Systems / Nintendo)
  • Monster Hunter Generations (Capcom)
  • Pokémon Go (Niantic Labs)
  • Severed (DrinkBox Studios)

переможець:

Pokémon Go

Краща гра віртуальної реальності

номінанти:

  • Batman: Arkham VR (Rocksteady Studios / Warner Bros. Interactive Entertainment)
  • Eve: Valkyrie (CCP Games)
  • Job Simulator (Owlchemy Labs)
  • Rez Infinite (Enhance Games)
  • Thumper (Drool)

переможець:

Rez Infinite

Кращий екшн

номінанти:

  • Battlefield 1 (EA DICE / Electronic Arts)
  • Doom (id Software / Bethesda Softworks)
  • Gears of War 4 (The Coalition / Microsoft Studios)
  • Overwatch (Blizzard Entertainment)
  • Titanfall 2 (Respawn Entertainment / Electronic Arts)

переможець:

Doom

Кращий пригодницький екшн

номінанти:

  • Dishonored 2 (Arkane Studios / Bethesda Softworks)
  • Hitman (IO Interactive / Square Enix)
  • Hyper Light Drifter (Heart Machine)
  • Ratchet & Clank (Insomniac Games / Sony Interactive Entertainment)
  • Uncharted 4: A Thief's End (Naughty Dog / Sony Interactive Entertainment)

переможець:

Dishonored 2

Краща рольова гра

номінанти:

  • Dark Souls 3 (FromSoftware / Bandai Namco Entertainment)
  • Deus Ex: Mankind Divided (Eidos Montreal / Square Enix)
  • The Witcher 3: Wild Hunt - Blood and Wine (CD Projekt Red / Warner Bros. Interactive Entertainment)
  • World of Warcraft: Legion (Blizzard Entertainment)
  • Xenoblade Chronicles X (Monolith Soft / Nintendo)

переможець:

The Witcher 3: Wild Hunt - Blood and Wine

Кращий файтинг

номінанти:

  • Killer Instinct Season 3 (Iron Galaxy Studios / Microsoft Studios)
  • The King of Fighters 14 (SNK / Atlus USA)
  • Pokkén Tournament (Bandai Namco Studios / The Pokémon Co. International)
  • Street Fighter 5 (Capcom)

переможець:

Street Fighter V

Краща сімейна гра

номінанти:

  • Dragon Quest Builders (Square Enix)
  • Lego Star Wars: The Force Awakens (TT Fusion / Warner Bros. Interactive Entertainment)
  • Pokémon Go (Niantic Labs)
  • Ratchet & Clank (Insomniac Games / Sony Interactive Entertainment)
  • Skylanders Imaginators (Toy for Bob / Activision)

переможець:

Pokémon Go

Краща стратегія

номінанти:

  • Sid Meier's Civilization 6 (Firaxis Games / 2K Games)
  • Fire Emblem Fates (Intelligent Systems / Nintendo)
  • The Banner Saga 2 (Stoic Studio / Versus Evil)
  • Total War: Warhammer (The Creative Assembly / Sega)
  • XCOM 2 (Firaxis Games / 2K Games)

переможець:

Sid Meier's Civilization VI

Краща спортивна / гоночна гра

номінанти:

  • FIFA 17 (EA Vancouver / Electronic Arts)
  • Forza Horizon 3 (Playground Games / Microsoft Studios)
  • MLB The Show 16 (SIE San Diego Studio / Sony Interactive Entertainment)
  • NBA 2K17 (Visual Concepts / 2K Sports)
  • Pro Evolution Soccer 2017 (PES Productions / Konami)

переможець:

Forza Horizon 3

Краща багато користувацька гра

номінанти:

  • Battlefield 1 (EA DICE / Electronic Arts)
  • Gears of War 4 (The Coalition / Microsoft Studios)
  • Overcooked (Ghost Town Games / Team17)
  • Overwatch (Blizzard Entertainment)
  • Titanfall 2 (Respawn Entertainment / Electronic Arts)
  • Tom Clancy's Rainbow Six Siege (Ubisoft Montreal / Ubisoft)

переможець:

Overwatch

ВИБІР ФАНАТІВ:

Кращий кіберспортсмен

номінанти:

  • Faker - Lee Sang-hyeok (SK Telecom T1, League of Legends)
  • Coldzera - Marcelo David (SK Gaming, Counter-Strike: Global Offensive)
  • ByuN - Hyun Woo (Starcraft 2)
  • Infiltrator - Lee Seon-woo (Team Razer, Street Fighter 5)
  • Hungrybox - Juan Debiedma (Team Liquid, Super Smash Bros.)

переможець:

Coldzera - Marcelo David

Краща кіберспортивного команда

номінанти:

  • SK Telecom T1 (League of Legends)
  • Wings Gaming (Dota 2)
  • SK Gaming
  • ROX Tigers (League of Legends)
  • Cloud 9

переможець:

Cloud 9

Краща кіберспортивного гра

номінанти:

  • Counter-Strike: Global Offensive (Valve)
  • Dota 2 (Valve)
  • League of Legends (Riot Games)
  • Overwatch (Blizzard Entertainment)
  • Street Fighter 5 (Capcom)

переможець:

Overwatch

Найвпливовіший геймер / стример

номінанти:

  • AngryJoeShow
  • Boogie2988
  • Danny O'Dwyer
  • JackSepticEye
  • Lirik

переможець:

Boogie2988

Кращий контент, створений фанатами

номінанти:

  • Brutal Doom 64
  • Enderal: The Shards of Order

Найочікуваніша гра

номінанти:

  • God of War (SIE Santa Monica Studio / Sony Interactive Entertainment)
  • Horizon Zero Dawn (Guerrilla Games / Sony Interactive Entertainment)
  • Mass Effect: Andromeda (BioWare / Electronic Arts)
  • Red Dead Redemption 2 (Rockstar Studios / Rockstar Games)
  • The Legend of Zelda: Breath of the Wild (Nintendo)

переможець:

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Джерело: The Game Awards

Переглядів: 568 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: