DVI

Четвер, 26.04.2018, 08.53.19
Головна » 2016 » Грудень » 27 » Останнє оновлення прошивки електромобілів Tesla включає дві різдвяні «пасхалка» - світлове шоу і навігатор по Марсу
09.00.12
Останнє оновлення прошивки електромобілів Tesla включає дві різдвяні «пасхалка» - світлове шоу і навігатор по Марсу
      В електромобілях Tesla є можливість установки оновлень, які дозволяють внести корективи в характеристики автомобіля. Наприклад, одне з оновлень недавно скоригувана роботу автопілота. Чергове оновлення пасхалка в Model X.


Оновлення з назвою Holiday Show уможливило віртуально переміститися на Марс. Навігаційна система тепер може виводити на дисплей карту марсіанської поверхні і коригувати її відповідно до руху автомобіля. Для активації цього режиму потрібно затиснути логотип Tesla і ввести в поле код «Mars». Функція доступна для власників електрокарів Model X і Model S.

Але зробити більш цікавим святковий режим роботи автомобіля, доступний тільки власникам Model X. Щоб його активувати, Елон Маск рекомендує припаркувати автомобіль в такому місці, де є багато вільного простору. Після цього потрібно натиснути на логотип Tesla на дисплеї інформаційно-розважальної системи і в полі, що з'явилося ввести текст «Holidays» або «ModelXmas». Далі залишається лише вийти з автомобіля і насолоджуватися видовищем того, як Model X підморгує ходовими вогнями, фарами і покажчиками поворотів, а також «махає крильцями» мод звуки композиції Wizards in Winter у виконанні Trans-Siberian Orchestra.

Джерело: jalopnik
Переглядів: 173 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: