DVI

П'ятниця, 18.01.2019, 11.46.36
Головна » 2019 » Січень » 4 » ОС Google Fuchsia отримає підтримку Android-додатків
16.00.54
ОС Google Fuchsia отримає підтримку Android-додатків
      Припущення про те, що майбутня операційна система Google Fuchsia буде підтримувати Android-додатки, отримали підтвердження. Як свідчать нові зміни в Android Open Source Project, Fuchsia буде підтримувати Android-додатки за допомогою Android Runtime.

Відзначається, що Fuchsia буде використовувати спеціально розроблену версію Android Runtime (ART) для запуску додатків для Android. Цю версію ART можна буде встановити на будь-який пристрій Fuchsia, використовуючи файл .far, еквівалентний Fuchsia APK для Android.

Як саме Fuchsia буде використовувати Android Runtime, поки неясно. Немає відомостей, чи зможе Android Runtime працювати належним чином, щоб замінити виклики ядра Linux еквівалентами з ядра Fuchsia Zircon, або ж ART буде працювати всередині віртуальної машини Linux з використанням Machina, системи віртуальних машин Fuchsia.

У будь-якому випадку, тепер однозначно відомо, що пристрої на базі ОС Fuchsia зможуть запускати додатки, створені для платформи Android. Це полегшить перехід користувачів з Android на Fuchsia.

Джерело: 9to5google
Переглядів: 14 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: