DVI

Вівторок, 24.04.2018, 21.08.07
Головна » 2016 » Жовтень » 20 » ОС Android 7.1 Developer Preview 1 доступна для завантаження на пристроях Nexus 6P, 5X і Pixel C
10.30.31
ОС Android 7.1 Developer Preview 1 доступна для завантаження на пристроях Nexus 6P, 5X і Pixel C

      Вельми несподівано пристрої сімейства Nexus (смартфони Nexus 5X, 6P і планшет Pixel C) почали отримувати оновлення Android 7.1 одночасно з новими смартфонами Google Pixel. Точніше кажучи, вчора пізно ввечері для них була випущена обіцяна раніше Android 7.1 Developer Preview, а остаточна версія повинна стати доступна лише в грудні.

Отже, будь-який з власників згаданих вище пристроїв, що є учасницею програми Android Beta, може завантажити оновлення прямо зараз.

Оновлення включає такі нововведення, як нічний режим Night Light - аналог Night Shift в ОС iOS, круглі піктограми, можливість створювати ярлики дій для додатків, що дозволяють швидко переходити до конкретних функцій або вчиняти дії з програмою прямо зі стартового екрану, а також ряд оптимізацій, націлених на поліпшення сенсорного управління і чуйності сенсорних екранів.

«Ми приступили до поширення першої збірки Developer Preview бета-якості для лінійки пристроїв Nexus, - написав співробітник Google Дейв Берк в повідомленні, присвяченому релізу оновлення. - Наша мета - виявлення будь-якого роду проблем в роботі цих пристроїв з новою ОС».

До слова, список уже відомих розробникам проблем, присутніх в DP1, можна знайти тут.

Першими пристроями, які будуть поставлятися на ринок з попередньо встановленою ОС Android 7.1, будуть смартфони Pixel і Pixel XL. Їхні продажі стартують сьогодні. Нагадаємо, вони запропонують ряд унікальних і ексклюзивних можливостей, в числі яких голосовий помічник нового покоління Google Assistant, додаток Pixel Camera, оболонка Pixel Launcher і сервісну підтримку, яка працює 365 днів у році в режимі 24/7 - всіх цих особливостей, як ми вже повідомляли, не буде в Android 7.1.

Джерело: Android Beta ProgramGoogle
Переглядів: 133 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: